Meyve Kesme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Meyve Kesme Oyunu Oyna

Meyve Kesme ; Meyve Kesme oyununda önümüze çıkan meyveleri kesmeye çalışıyoruz.Meyvelerle birlik te bombalarda çıkıyor eğer üç bomba patlatırsanız oyun biter.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Meyve Kesme Oyunu 1467 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Yemek Oyunları

Meyve Kesme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçan Meyveler Uçan Meyveler Meyveler uçaktan atlıyor. Yere düşene kadar meyvelerin önüne çıkan tüm baloncukları toplamalısınız. Çemberlerin içindeki şeillere göre meyveleri sıralayıp içinden geçmelisiniz. Eğlenceli meyveler yere düşünceye kadar en yüksek puanı siz toplamalısınız. İyi eğlenceler.

Renkli Meyveler Renkli Meyveler Renkli Meyveler oyunda benzer üç renk meyveyi bir araya getirerek kaybolmasını sağlamalısınız. Dikkatli ve hızlı olarak puanlar kazanmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler.

Meyveli Çikolatalı Pasta Meyveli Çikolatalı Pasta Mutfağa girerek leziz malzemeler ile çikolatalı pasta yapacaksınız. Çikolatalı pasta yapmak oldukça eğlenceli ve zorlu olacaktır. Malzemeleri detaylı olarak seçtikten sonra mutfağa girin ve çikolatalı pasta tarifine bakın. Tariften emin olduktan sonra pastayı yapmaya başlayın. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Meyveleri Eşle Meyveleri Eşle Oyunda Yapmanız gereken Aynı Türden Olan meyvelerin Üst Üste veya yan yana gelmesini sağlamaktır. Bölümleri geçebilmeniz için tüm meyveleri eşleştirmelisiniz. İyi Eğlenceler...

Meyve Yetiştir Meyve Yetiştir Meyve Yetiştirip para kazanıyorsunuz.Her meyveden kazanacağınız para farklı. Her etapta belli bir sürede belli miktar para kazanmanız gerekiyor. Ağaçları dikin, sulayın, budayın ve meyveleri toplayın.

Meyve Şöleni Meyve Şöleni Meyve şöleni oyununa başlamak için play ve ok butonlarına basmanız yeterli olacaktır. Bundan sonra ise meyve şölenine dizilmiş meyvelerden aynı olanlardan ün tanesini bir araya getirerek onları yok etmelisiniz. Her bölümde belirli kotalar olacak bunları doldurup yeni bölüme geçebilirisiniz. İyi eğlenceler.

Meyve Kesme Meyve Kesme Meyve Kesme oyununda önümüze çıkan meyveleri kesmeye çalışıyoruz.Meyvelerle birlik te bombalarda çıkıyor eğer üç bomba patlatırsanız oyun biter.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Meyve Kamyonu Meyve Kamyonu Aracımızdaki meyveleri Süre bitmeden ve dökmeden depoya kadar taşımalıyız.

Meyve Çarkı Meyve Çarkı Biribirinden farklı meyveleri üzerinde bulunduran çarka meyve atışları yapmalısınız. Ancak atacağınız meyvelerin çarktaki meyvelerle aynı olması gerekiyor. Bu yüzden aynı renk meyveleri vurarak yok etmeye çalışmalısınız. İyi eğlenceler.

Meyve Bulmaca Meyve Bulmaca Aynı renkteki meyveleri yanyana getirerek patlatmalı ve yüksek puan toplamaya çalışmalısınız. Süre bitmeden patlatabildiğiniz kadar meyveyi patlatın.