Krep Restaurant

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Krep Restaurant Oyunu Oyna

Krep Restaurant ; Oyunun ilk bölümünde nasıl başlayacağınız konusunda kapsamlı bir yardım verilmektedir. Gelen müşterilerin siparişlerini alarak mutfak kısmına geçip krepleri hazırlamanız gerekiyor. Aşçı gelene kadar restaurant ile ilgilenmelisiniz. İyi oyunlar..

Krep Restaurant Oyunu 1675 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 28 Yemek Oyunları

Krep Restaurant Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sünger Bob Krep Matik Sünger Bob Krep Matik Sünger Bob krep dükkanında çalışıyor. Krep makinası eski ve çalışması için destek gerekiyor. Makinanın çalışmayan parçalarına vurmalı ve çalışmasını sağlamalısınız. Kırmızı ışık yanan makina parçalarına vurarak yeşil ışığı yakmalısınız.

Salata Restaurantı Salata Restaurantı Salataların nasıl yapıldığı kırmızı kaplı gizli defterinizde size tarif ediliyor. Müşterileri fazla bekletmeden salataları hazırlayarak yürüyen bant üzerinden servis etmelisiniz. Müşterilerden kazandığınız para ile ekonominizi üst seviyelerde tutmalısınız.

Restaurant Yönetimi Restaurant Yönetimi Hazırlanan yemekleri tezgahtan alıp içerideki müşterilere servis ettikten sonra oyunda başarı sağlamış oluyorsunuz. İyi eğlenceler..

Patatesli Krep Patatesli Krep Play seçeneğine tıkladıktan sonra oyuna başlıyorsunuz. Oyunda size gösterilen malzemeye istenilen yere mouse ile götürerek krep yapma işlemini başlatın. Gösterilen tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra krepi servise hazır hale getirmek için ocak yardımı ile tavada pişiriyorsunuz. Pişme işlemide sona erdikten sonra krepiniz yenmeye hazır olacaktır. İyi oyunlar..

Luigi Restaurant Luigi Restaurant Luigi restaurantına gelen müşterileri ağırlayarak siparişlerini zamamında getirmelidir. Oyuna giriş yaptıktan sonra mouse kontrolü ile gelen müşterileri masalara oturtabilir ve yanlarına giderek siparişlerini alabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Krep Restaurant Krep Restaurant Oyunun ilk bölümünde nasıl başlayacağınız konusunda kapsamlı bir yardım verilmektedir. Gelen müşterilerin siparişlerini alarak mutfak kısmına geçip krepleri hazırlamanız gerekiyor. Aşçı gelene kadar restaurant ile ilgilenmelisiniz. İyi oyunlar..