sponsorlu

Yemek Oyunları

0/1

Yemek Oyunları Burger Cafe Oyunu, Tavuklu Çorba Oyunu,Yumurtalı Tart Oyunu,Elmalı Tavuk Oyunu,Meyveli Dondurma Oyunu,Yumurtalı Çörek Oyunu,kek kurabiye ve pizza oyunları sizleri bekliyor.

Bellanın Düğün Pastası Bellanın Düğün Pastası Gökçen düğüne hazırlık için güzel bir pasta yapmayı planlıyor. Bu işlem için gerekli olan tüm malzemeleri tezgah üzerinde bulabilirsiniz.Gökçe'nın pasta yapmasına yardım ederek onu bu yoğun telaşından kurtarın. İyi eğlenceler..

Krep Restaurant Krep Restaurant Oyunun ilk bölümünde nasıl başlayacağınız konusunda kapsamlı bir yardım verilmektedir. Gelen müşterilerin siparişlerini alarak mutfak kısmına geçip krepleri hazırlamanız gerekiyor. Aşçı gelene kadar restaurant ile ilgilenmelisiniz. İyi oyunlar..

Patatesli Krep Patatesli Krep Play seçeneğine tıkladıktan sonra oyuna başlıyorsunuz. Oyunda size gösterilen malzemeye istenilen yere mouse ile götürerek krep yapma işlemini başlatın. Gösterilen tüm işlemleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra krepi servise hazır hale getirmek için ocak yardımı ile tavada pişiriyorsunuz. Pişme işlemide sona erdikten sonra krepiniz yenmeye hazır olacaktır. İyi oyunlar..

Dondurmacı Vampir Dondurmacı Vampir İşletmenin istenilen bütçeye ulaşabilmesi için iyi satışlar yapmalısınız. Bunun için gelen vampir müşterilerin siparişlerini doğru bir şekilde hazırlayarak onlara servis etmektir. Oyun mouse kontrolü sayesinde vampirlerin istedikleri dondurma çeşidini ve külahını seçin.İyi oyunlar..

Burger Cafe Burger Cafe Yapacağınız hamburgeri servis etmek için create butonuna tıklayın. Sıralamanın düzgün ve yanlış malzemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi halde siparişiniz çıkmayacak ve işletme zarar edecektir. Biten malzemeler için ise telefondan sipariş verebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Çikolata Günü Çikolata Günü Çikolata günü için hazırlık yapan zeynebe yardımınız gerekiyor. Mouse kontrolü ile çikolataları hazırlayıp seçtiğiniz kalıplar içerisine koymalısınız. Oyun yönergelerini izleyerek işlemleri sırası ile yapmalısınız. İyi eğlenceler dileriz..

Nefis Biftek Nefis Biftek Oyundaki biftek diliminin sos ve baharatını ayarladıktan sonra ocağın üzerinde bulunan tava içerisinde pişireceksiniz. Bifteğin yanında salatalık ve domatesleri dilimleyerek servis tabağını süsleyebilirsiniz. Bu işlem için mouseyi kullanmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

Salata Restaurantı Salata Restaurantı Salataların nasıl yapıldığı kırmızı kaplı gizli defterinizde size tarif ediliyor. Müşterileri fazla bekletmeden salataları hazırlayarak yürüyen bant üzerinden servis etmelisiniz. Müşterilerden kazandığınız para ile ekonominizi üst seviyelerde tutmalısınız.

Pizza Merkezi Pizza Merkezi Pizza merkezine gelen müşterilerin siparişlerini alarak hazırladıktan sonra teslim etmelisiniz. Mouse kontrolü ile gelen müşterilerin pizza siparişlerini alıp hazırlamaya koyulun.İyi eğlenceler dileriz..

Tavuklu Çorba Tavuklu Çorba Tavuklu çorba için hazırlanan malzemeleri kullanarak lezzetli bir yemek pişirin. Oyunda kullanmanızı istenen eşyaları sırası ile alarak pişirme yolunda ilerlemelisiniz. Yapmanız gereken mouse kontrolü ile yönergeleri takip etmek olacaktır. Böylece tavuk çorbası oyununda başarı sağlayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Restaurant Yönetimi Restaurant Yönetimi Hazırlanan yemekleri tezgahtan alıp içerideki müşterilere servis ettikten sonra oyunda başarı sağlamış oluyorsunuz. İyi eğlenceler..

Sebzeli Tost Sebzeli Tost Tezgah üzerinde bulunan malzemeleri sırasına uygun kullanarak yönergeleri izlemelisiniz. Mouse kontrolü ile sebzeli tostunuzu hazırlayabilir ve sonuç olarak servise hazır hale getirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Dondurma ve Renkli Jöleler Dondurma ve Renkli Jöleler Kategorilerden istediğiniz dondurma çeşitlerini ve jöle çeşitlerini seçip dekorasyona başlayabilirsiniz. Oyun mouse ile oynanır.

Meyve Kamyonu Meyve Kamyonu Aracımızdaki meyveleri Süre bitmeden ve dökmeden depoya kadar taşımalıyız.

Balık Kızartması Balık Kızartması İstediğiniz şekilde kızartılmış balıkları kategorilerden süslemelerini yaparak servis ediyoruz. Son halini görmek için Done butonuna basınız. Oyun mouse ile oynanır.

Nefis Topkek Nefis Topkek Muhteşem kekler Pişirmeniz için şefin talimatlarını uymalısınız.En güzel ve hızlı yapan daha fazla puan alır iyi eğlenceler.

Nefis Baklava Nefis Baklava Enfes bir baklava yapmak için ihtiyacınız olan malzemeler mutfak dolaplarındadır. Oyundaki yönergeleri izleyerek lezzetli bir baklava hazırlayabilirsiniz. Kontrol mouse iledir. İyi eğlenceler..

Piknik Sandviçi Piknik Sandviçi Yaz aylarının gelmesi ile piknik mevsimi de başladı. Piknikte eğlenerek kral oyun oynarken sandviç yapacaksınız.

Bıyıklı Aşçı Bıyıklı Aşçı Bıyıklı aşçı ile lokantanıza gelen müşterilerinizi memnun ederek paralar kazanın. Lokantaya gelen müşterilerden siparişlerini alın ve siparişleri hazırladıktan sonra müşterilere veren. Kısa sürede müşterilerinizi memnun ederseniz parayı kaparsınız.

Yeni Odam 3 Yeni Odam 3 Katalogdaki tüm ögelerden istediğini seçerek sipariş edebilirsin ve sana ait odanı tam olarak düzenleyebilirsin.İyi Eğlenceler .Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Pasta Süsle Pasta Süsle Pasta süsle oyununda zevklerinize göre pastayı süsleyebilirsiniz.Pastanızı süsledikten sonra hazır düğmesine tıklayarak pastanızın son halini görebilirsiniz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Çikolatalı Kupa Kekler Çikolatalı Kupa Kekler Play Butonuyla giriş yaparak oyuna başlayabilirsiniz.Oyun Mouse ile Sevdiklerinize ikramda bulunabilirsiniz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Makarna Salatası Makarna Salatası Makarna Salatası oyununda amacınız listedeki malzemelere göre bir makarna yemeği yapmak. İyi Eğlenceler.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Meyve Kesme Meyve Kesme Meyve Kesme oyununda önümüze çıkan meyveleri kesmeye çalışıyoruz.Meyvelerle birlik te bombalarda çıkıyor eğer üç bomba patlatırsanız oyun biter.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Lezzetli Pizza Malzemeleri Lezzetli Pizza Malzemeleri Pizza yapmak çok eğlenceli olacak. Size verilen malzemeler ile mutfağa girin ve pizzanızı yapın. Kategorilerden seçimler yapın ve hızlıca pizzayı hazırlayın. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Çeşit Çeşit Yemekler Çeşit Çeşit Yemekler Yemek hazırlayacağınız çok güzel bir oyun ile karşınızdayız. İstediğiniz gibi çeşit çeşit yemekler yapabilirsiniz. Yemekleri yapın ve ardından bu yaptığınız yemeklerin dekorunu yaparak ne kadar usta bir aşçı olduğunuzu gösterin. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Okul Dondurmacısı Okul Dondurmacısı Dondurma satan bir büfe kurarak dondurma satın ve büyük paralar kazanın. Okulun önüne kurduğunuz dondurma tezgahı ile dondurmaları öğrencilere satarak para kazanacaksınız. Bütün çocuklara dondurmaları satın ve paralar kazanın. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Brownie Kek Brownie Kek Brownie kek yaparak başarılı olacaksınız. Mutfağa girin ve kekinizi yaparak ne kadar usta bir aşçı olduğunuzu gösterin. Brownie kek yapmak oldukça eğlenceli olacaktır. Brownie kek malzemelerine bakın ve ardından tarife bakın. Tarife göre en güzel keki yapmalısın. Brownie kek malzemeleri ile en güzel keki yapın. Brownie keki Mouse yardımı ile yapabilirsin. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Biftek Yemeği Biftek Yemeği Mutfağa girerek en leziz biftek yemeğini yapmanız gerekiyor. Size verilen malzemeler ile leziz et biftek yemeğini yapmalısınız. Tarife bakın ve malzemeleriniz ile biftek yapımına başlayın. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Meyveli Çikolatalı Pasta Meyveli Çikolatalı Pasta Mutfağa girerek leziz malzemeler ile çikolatalı pasta yapacaksınız. Çikolatalı pasta yapmak oldukça eğlenceli ve zorlu olacaktır. Malzemeleri detaylı olarak seçtikten sonra mutfağa girin ve çikolatalı pasta tarifine bakın. Tariften emin olduktan sonra pastayı yapmaya başlayın. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

0/1