sponsorlu

Uçak Oyunları

0/0

Uçak Oyunları Uçak Kontrol,Hız Tüneli,Uçak Saldırısı,Çelik Kanatlar, Yardımcı Pilot, Uçma Denemesi, Uçak Macerası

Helikopter Baskını Helikopter Baskını Düşman askerlerinin olduğu uçak üssüne baksın vereceğiz.

Uçak Parket Uçak Parket Aynı renge sahip uçakları havaalanına park etmeniz isteniyor.

Silahlı Uçaklar Silahlı Uçaklar Silahlı uçaklar ile zorlu ve ölümcül bir maceraya var mısın? Jetleri sür ve düşmanları yok et.

Lav Kareler Lav Kareler Oyunumuzda minik adamımızın olabildiğince ateşlerden uzak durması gereklidir.Yön tuşlarını kullanarak lav olan karelere dokunmamaya çalışın. Ateşe girdikten sonra serinlemek için yön tuşlarından olan yukarı tuşuna basınız. Fakat bu sürekli olmamaktadır. Yaptığınız hamleler sayesinde sol üst köşede su deponuz birikmekte ve bu ful olduğunda kullanabilmektesiniz. Göstergeye bakarak lavlara basmamaya özen gösterin. İyi eğlenceler..

Görev Uçağı 2 Görev Uçağı 2 Oyuna başladıktan sonra I harfi ile motoru çalıştırıyoruz, Yön tuşları ile motor gücünü ayarladıktan sonra uçağı kaldırıyoruz. Oyun esnasında diğer kontrol tuşlarını görmek için P tuşuna basmanız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler...

Pepee Balon Patlatma Pepee Balon Patlatma Pepee, uçağına binerek havadaki kırmızı, mavi ve yeşil balonları patlatmalıdır.Pepee'nin uçağını kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Siyah balonlardan kaçınarak diğer renkli balonları toplamalı ve yüksek skoru sağlamalısınız. İyi şanslar..

Paslı Gezegen Paslı Gezegen Yön tuşları ile astronotu kontrol edebilir, boşluk tuşu ile ise ateş edebilirsiniz. Diğer silahlara geçmek yada bakma için birden beşe kadar olan sayı aralığını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Kahraman Pilot Kahraman Pilot Oyunda sizi yok etmeye çalışan zombi uçakları ve helikopterleri ile karşılaşacaksınız. Kahraman pilot silahlu uçağı sayesinde bu düşmanlarını vurarak etkisiz hale getirmelidir. Yön tuşları yardımıyla kahraman pilotun uçağını kontrol edebilir, X tuşu ile ateş açabilir ve C tuşu ile aşağıya bombalar gönderebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 Uçak parket 2 oyununda gelen uçakların kontrollerini siz ele alarak uygun yere park yapmalısınız. Hangi uçağın hangi park yerine gireceğini anlamak için uçağın ucundaki renk ile park yerindeki renk aynı olmalıdır. Oyun kontrolü yön tuşları iledir. İyi eğlenceler dileriz..

Hava Savaşı Hava Savaşı Yön tuşları ile uçağın kontrolünü sağlayabilir, mouse ile ateş.edebilirsiniz. Dilerseniz ateş etmek için X tuşunuda kullanabilirsiniz. B tuşu ile altınızdaki uçaklara bomba bırakabilir C ve V tuşları sayesinde ise manevralar yaparak düşman uçaklarının ateşlerinden kaçabilirsiniz. Tüm uçakları etkisiz hale getirerek oyunda galip gelmeye çalışın. İyi eğlenceler dileriz..

Gezegende Savaş Gezegende Savaş Gezegende savaş oyununa giriş yaptıktan sonra dilerseniz mouse ile yada yön tuşları ile oyunu oynamanız mümkün. Uçağınızın zarar görmemesi için dikkatli olmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

Süper Uçak Süper Uçak Oyunda size verilen harika uçak ile düşman uçaklarının tespitini yapıp ateş açmalısınız. Mouseniz ile oynayabileceğiniz bu basit ama çok eğlenceli oyunda hepinize başarılar..

Uçakları Çek Uçakları Çek Hava Alanında uçakları çeken o araçları kullanmak ister misin? Yüzlerce tonluk uçakları çeken bu ufak araçları dikkatli bir şekilde kontrol et ve uçakları alana götür.

Akrobasi Uçağı Akrobasi Uçağı Oyuna başlarken toplamda akrabası uçağında üç hakkınız var Sizden istenilen görev önünüzdeki çemberlerden geçmeniz gerekmektedir.Oyun Yön Tuşlarıyla yönlendirilmektedir.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Hürkuş Hürkuş İlk Türk uçağı olan hürkuş oyunuyla sizlerle.Mouseniz ile hürkuşu kontrol edin ve en uzağa gitmeye çalışın.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Uçak Uçak Akrobatik gösteriler yapabilen uçağınız ile havada zorlu hareket yapacaksınız. Uçağınız çok iyi ilerliyor. Uçağınız ile havadaki çemberlerden ilerleyerek hareket edin. Çemberlere çarparsanız oyunu kaybedersiniz. Yön tuşları ile hareket ederek Space tuşu ile hızlanırsınız. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

0/0