Savaş Kalesi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Savaş Kalesi Oyunu Oyna

Savaş Kalesi ; Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile kalenizi kontrol edebilirsiniz. Gelen düşmanları vurmak için mouseyi kullanmalısınız.Bunun dışında yukardan aşağı doğrı bırakılan prensesi kalenize almalı ve korumasını sağlamalısınız. Böylece oyunda başarılı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Savaş Kalesi Oyunu 708 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Savaş Oyunları

Savaş Kalesi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Savaş Zorlu Savaş Düşmanlarınıza karşı çok zorlu bir savaşa hazırmısınız ? Onlar sizi yok etmek için çabalıyorlar. Hızlı olun siz onları yok edin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Uçak Savaşları Uçak Savaşları Uçak Savaşları 2 oyunumuzda karşımıza çıkan tüm düşmanları vurup paralar toplayacağız.

Toplu Savaş Toplu Savaş Gezegenler arasında yaptığın savaş oyununda çok güçlü silahları toplayarak rakiplerinizi yenmeniz lazım..

Şirinler Savaş Şirinler Savaş Oyunu başlattıktan sonra W,a,s ve d tuşları ile silahlı şirinin kendini savunabilmesi için onu kontrol etmelisiniz. Mouse ile ise kendisine ateş eden şirinleri vurması gerekmektedir. Silahın mermisi sona erdiğinde de boşluk tuşuna basarak doldurabilirsiniz. İyi şanslar dileriz..

Savaşçı Prenses Mulan Savaşçı Prenses Mulan Disney karakteri olan savaşçı prenses mulan engüzel kıyafetleriyle giydirin.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Savaşçı Oyuncaklar Savaşçı Oyuncaklar Savaşçı Oyuncaklar Oyununda Oyuncaklarınızı kabuslarla savaşabilmeleri için uygun yerlere yerleştirin.

Savaşçı Ninja Savaşçı Ninja Çılgın kahramanımız düşmanlarına karşı savaşmak istiyor. Ona yardım ederek savaşı kazandırın. Dikkatli olmanız gerekiyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Savaşçı Gençler Savaşçı Gençler Kahramanlarımız ile birlikte bölgenizi kurtarmak için savaşın. Çok hızlı olup savaşı kazanmaya çalışın. Sakın kahramanımıza zarar gelmesin. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Savaşçı Ben 10 Savaşçı Ben 10 Oyundaki rakibinizi yenebilmeniz için kılıcınıza ondan önce davranmaya çalışın. Çağ dinazorları üzerinde bulunan ben 10u savaş ettirmek için mouseyi kullanmalısınız. İyi eğlenceler..

Savaşçı Asker Savaşçı Asker Savaşçı asker ile karşınıza çıkan düşmanlar ile savaşın ve hepsini yok edin. Karşınıza çıkacak düşman böceklerini yok edeceksiniz. Savaşçı askeri W,A,S,D ile yönlendirir, Mouse ile silahınızla düşmanlarınıza ateş edersiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.