sponsorlu

Savaş Oyunları

0/1

Savaş Oyunları Savaş Tankları Oyunları,Elmasları Koru Oyunları, Tank Saldırı 4 Oyunları,Penguen Savaşçı Oyunları,Kötülük Kralı Oyunları,1943 Savunması Oyunları,Penguen Savaşçı Oyunları ,Droid Saldırısı , Oyunları Kötülük Kralı Oyunları

Şehir Koruma Şehir Koruma Oyunda Yapmanız gereken yeni silahlar ve askerleri yoldaki uygun yerlere yerleştirerek gelen düşmanları etkisiz hale getirmesi için güçlendirmektir. Mouse kontrolü sayesinde oyuna hakim olabilirsiniz. İyi şanslar dileriz..

Ben 10 Savaşçı Ninja Ben 10 Savaşçı Ninja Oyuna giriş yaptıktan sonra ninja ben 10u yön tuşları yardımı ile kontrol ettirebilirsiniz. Z ve X tuşları ile özel güçlerini kullanabilmesi için ona yardım edebilirsiniz. Karşınızdan gelen ben 10 düşmanı savaşçıları yok ederek oyunu tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler dileriz..

Atlı Şovalyeler Atlı Şovalyeler Oyundaki iki şovalyenin savaş için hazırlıkları tamamlanmıştır. Oyuna giriş yaparak savaşçınızı seçebilir ve daha sonra başlatabilirsiniz. Şovalyeler atlarının üzerinde hızla ilerlemeli ve çarpışma zamanı yaklaştığında uzun mızrakları ile birbirlerini yere düşürmek için mücadele etmektedirler. Seçtiğiniz oyuncunuzu kontrol etmek için mouseyi kullanmanız yeterlidir. Ancak harekete geçtikten sonra oyunun tam ortasında geri sayım aracı belirecektir. Kendinizi bu zamana göre ayarladıktan sonra mouse ile tık yapıp mızrağınızı karşınızdan gelecek olan düşman şovalyeye doğru dengeli bir şekilde  tutmalısınız. Mızrağı yere düşürmemek için mouse ile birden fazla tık yapabilirsiniz. Aksi halde mızrağınız yere düşerse oyun başarısızlıkla sonuçlanacaktır. İyi eğlenceler dileriz..

Zırhlı Köpek Zırhlı Köpek Oyunda yapmanız gereken yön tuşları ile zırhlı köpeğin minik tank aracını kontrol etmek ve tabancası ile düşmanlarına nişan alıp ateş etmektir. Bölümleri ilk etaptan başlayarak tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler dileriz..

Savaş Kalesi Savaş Kalesi Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile kalenizi kontrol edebilirsiniz. Gelen düşmanları vurmak için mouseyi kullanmalısınız.Bunun dışında yukardan aşağı doğrı bırakılan prensesi kalenize almalı ve korumasını sağlamalısınız. Böylece oyunda başarılı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Defans Savunma Defans Savunma Yapmanız gereken kolinin sağına ve soluna mekanik silahlar yerleştirerek kupayı korumaktır. Kupanın enerjisinin azalmaması için silahlı askerlerinizi uygun yerlere yerleştirmelisiniz. Mouseyi kullanarak oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Öfkeli Köstebek Öfkeli Köstebek Oyunu başlattıktan sonra mouse yardımı sayesinde arabaların geleceği yöndeki yerlere köstebekleri yerleştirin. Koyduğunuz köstebekler gelen araçlara ateş ederek yok edecektir. Sonrasında kazandığınız paralar ile yeni silahlar ve güçlü ekipmanlar satın alabileceksiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Tehlike Bölgesi Tehlike Bölgesi Tehlike bölgesi oyununu başlattıktan sonra yön tuşları yardımı sayesinde silahlı adamın kontrolünü sağlamalısınız. Size zarar vermek isteyen bu zombileri etkisiz hale getirin. Yukarıdan size gönderilen silah kutularını yön tuşlarından olan aşağı ok tuşuna basarak almanız mümkün. İyi eğlenceler dileriz..

Kaleni Savun Kaleni Savun Oyunu başlatarak gelen canavarları ve düşmanları yok etmelisiniz. Mouse kontrolü sayesinde size zarar vermek isteyen düşmanlarınızın üzerine nişan alıp ve havan topu göndermeleri yapın.İyi eğlenceler dileriz..

Sinirli Robot Sinirli Robot Oyuna başladıktan sonra yön tuşları ile robotun kontrolünü ele alabilir, A tuşu ile zıplamasını sağlayabilirsiniz. S tuşu ile robotun özel silahını kullanmanız mümkün. Merminiz sona erdiğinde ise D tuşu ile düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek için yumruk atarak onların yok edin. İyi eğlenceler..

Swat Nişancısı Swat Nişancısı Yapmanız gereken play seçeneğine tıklayıp oyunu başlattıktan sonra zorluk kolaylık ayarını seçerek oyunu başlatın. Karşınıza çıkan terörist düşmanları silahınız ile nişan alıp vurmalısınız. Merminiz bittiğinde ise boşluk tuşuna basarak şarjörünüzü doldurun. İyi şanslar dileriz..

Roket Klozet 2 Roket Klozet 2 Start butonuna tıklayıp ve uygun anı yakaladığınızda mouseniz ile başlangıç yapın. Havada iken yön tuşları ile yada A,D tuşları ile yön tahini yapabilirsiniz. İyi oyunlar..

Dünya Muhafızları Dünya Muhafızları Oyunda size verilen para ile koruyucu silahlı makineler yerleştirmelisiniz. Bölgenize düşmanların girmemesi için savunmanızı iyi yapın ne kadar güçlü olduğunuzu gösterin. İyi oyunlar..

Metal Slug İntikam Metal Slug İntikam Yapmanız gereken yön veya W,a,s,d tuşlarıyla onun kontrolü sağlayıp, Z tuşu ile düşmanlarını etkisiz hale getirebilmesi için ateş etmesine yardım etmektir. Merminizi doldurmak için ise X tuşunu kullanabilirsiniz. Savaşı kazanıp düşmanlarınızı yenilgiye uğratmak için mücadelenizi sürdürün. İyi Oyunlar

Johnny Test Kung fu Johnny Test Kung fu Johnny test'in bu karate oyununda ustanın hareketlerinin aynısını yapman gerekiyor.Oyunda sizden basmanızı istenen tuşları kullanarak başarı sağlamalısınız.

Süper Uzaylı Süper Uzaylı Oyunda süper uzaylıya yardımınız gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra mouse ile süper uzaylının silahını kullanmasını sağlayın.İyi eğlenceler..

Bazukalı Asker Bazukalı Asker Oyundaki bazukalı askerin doğru yerlere nişan alıp bazuka göndermeleri yapması gereklidir.İlk bölümden oyuna başlayarak tüm bölümleri bitirmeye çalışmalısınız. İyi şanslar..

Zombi Terminatör Zombi Terminatör Eli bombalı askerin karşısında duran zombi hedefleri yok etmesi gerekmektedir. Askere verilen bu görevde başarı kazanabilmeniz için atışlarınızın isabetli olması gerekmektedir. İyi oyunlar..

Canavar Kafalar Canavar Kafalar Oyun alanındaki çirkin canavar kafaların üzerine patlayan bombalar göndererek yok etmelisiniz. Mouse ile nişan ayarını yaptıktan sonra bombaları havan silahı yardımı ile gönderin.

Kahraman Şövalyeler Kahraman Şövalyeler Play butonuna tıklayın ve profilinizi oluşturun. Mouse ile atak yapacağınız düşmanlarınızı belirleyerek onların güçlerini azaltmalısınız. İyi şanslar..

Savaş Takımı Savaş Takımı Savaş Takımı görev başında. Öncelikle kahramanınızı oluşturun, sonra savaşacağınız düşmanı seçin ve başlayın. WASD veya ok tuşlarıyla hareket edeceksiniz. numara tuşlarıyla silah değiştiriyor, fare ile görüntüyü gezdiriyor ve ateş ediyorsunuz.

Zombilerin Uyanışı Zombilerin Uyanışı Oyundaki usta nişancı karşısına çıkan tüm zombileri yok etmelidir. Play butonuna tıklayıp oyunu başlattıktan sonra mouse ile zombi hedeflerine nişan alıp ateş açabilirsiniz. E tuşu ile bomba atabilir ve w,a,s,d tuşları ile nişancıyı kontrol edebilirsiniz. Bölgeyi temizleyerek levelleri geçmelisiniz. İyi oyunlar..

Zombileri Patlat Zombileri Patlat Platformlar üzerine yerleşen zombilerin patlatılarak yok edilmesi gerekiyor.İlk bölümden oyuna başlayarak ilerlemeye çalışın. İyi şanslar..

Sniper Eğitimi Sniper Eğitimi Keskin nişancı asker ile savaş bölgesine gitmeden sniper tüfeğiniz ile hedefleri vuracaksınız. Ne kadar isabetli ateş yaparsanız o kadar iyi bir nişancı olduğunuzu kanıtlarsınız.

Elçilik Koruması Elçilik Koruması Saldırıya maruz kalan elçiliğin düşman askerler tarafından kuşatılmasına ve yok edilmesine izin vermemelisiniz. Gelen askerleri ve zırhlı araçları yok ederek elçiliğinizi savunmanız gerekiyor. Mouse kontrolü ile gelen düşmanlarınıza nişan alıp ateş açabilirsiniz. Boşluk tuşu ile ise silahınızın dürbününü açabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Robot Kafalar Robot Kafalar İlk bölümden oyuna başlayarak başarılı bir şekilde ilermeye çalışın. Şekillere bakarak mouseniz ile uygun yerlere çizmeye çalışın. Bölümleri geçtikçe zevk alacağınız bu güzel ve eğlenceli oyunda zekanızın sınırlarını biraz zorlamalısınız. İyi eğlenceler..

Kamikaze Bloklar Kamikaze Bloklar Kamikaze blokları oyundaki canavarlara yem olarak vermelisiniz. Size verilen atış haklarını doğru şekilde kullanarak oyunda ilerlemeye çalışmalısınız. Mouse ile bloklara nişan alıp ateş edin. İyi oyunlar..

Crysis Robotu Crysis Robotu Süper robot ile savaşın ve savaşları kazandıkça alacağınız puanlar ile yeni silahlar ve özellikler satın alarak robotu daha da geliştirin. W,A,S,D tuşları ile süper savaş robotunun kontrolünü sağlayn ve Mouse ile ateş ederek 1,2,3,4 tuşları ile sileni ah seçimini yapın.

Tank ile Savunma Tank ile Savunma Zırhlı aracınızı kontrol edebilmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Bunun dışında düşmanlarına ateş etmek için boşluk tuşundan yardım alabilirsiniz. Düşmanları bölgenizden uzak tutarak karşı takıma saldırılar düzenlemelisiniz. İyi şanslar..

Kale Komutanı Kale Komutanı Oyuna giriş yapıp ilk bölümden başlayarak düşman kalelere saldırılar düzenleyin ve galip gelmek için mücadele edin. Mouse ile mevcut olan askerlerinizi diğer bölgelere göndermeler yaparak virane kaleleri ele geçirin. İyi şanslar..

0/1