Eğlence Sirki

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Eğlence Sirki Oyunu Oyna

Eğlence Sirki ; Tahta üzerine yerleştirilmiş hedefleri tahta üzerindeki adama isabet almadan hedefleri vurmanız gerekmektedir.Oldukça basit olan bu oyunumuzda ilerledikçe ama oyun zorlaşacaktır.İyi Eğlenceler. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Eğlence Sirki Oyunu 824 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Oda Oyunları

Eğlence Sirki Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yunus Balığı Sirki Yunus Balığı Sirki Yunus balığını yönledirerek eğiticinin yapmanısını istediği herşeyi yapmalısınız. En kısa sürede hedefleri toplayıp puanları kazanın. Yaptığınız hareketlerden sonra havuza atılan balıkları toplayarak bonus puan kazanabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce yunusunuzu seçin ve havuza girin.

Handy Manny - Eğlenceli Aletler Handy Manny - Eğlenceli Aletler Disney'in kararkterlerinden güzel bir oyun. Renkli aletlerin masanın üstünden alet çantasına taşımanız gerekiyor. İyi oyunlar.

Eğlenceli Toplama Eğlenceli Toplama Eğlenceli toplama tahtada gördüğünüz objelerden hangisi en fazlaysa onu işaretleyeceğiniz bir oyun. Süreniz 5 saniye ve süre dolmadan sayısı en fazla olanı işaretlemeniz gerekiyor. Etaplar ilerledikçe zorlaşıyor. Aynı zamanda dikkatinizi de ölçeceksiniz.

Eğlenceli Çiftlik 3 Eğlenceli Çiftlik 3 Çok beğenilen ve oynanan Eğlenceli Çiftlik oyununun üçüncüsü çıktı. Eğlenceli Çiftlik 3 oyununda kış aylarında çiftliğinizi işletiyorsunuz. Oyun grafiklerinde ve görevlerindeki farklılıklar oyuna başladığınızda dikkat çekiyor. Öncelikle ticari konuda özellikler eklenmiş. Örneğin ürün fiyatlarıyla ilgili indirimler yapabiliyorsunuz. Her yeni bölüme geçişinizde "Shop" menüsünden özel aletler satın alabiliyorsunuz. Mevsim kış olduğu için ürünlerde donma olabiliyor ve ürünlerin donmaması için fön makinası kullanmalısınız. Her bölümde daha hızlı olup daha büyük bir çiftliğe ulaşabilirsiniz. Oyunda farenizi kullanarak çiftliğinizi işletin.

Eğlenceli Çiftlik 2 Eğlenceli Çiftlik 2 Eğlenceli çiftlik oyununun yep yeni bir bölümüyle karşınızdayız. Oyunda köyünüze gelen inşaatcılar yüzünden zor durumdasınız. Ve köyünüzü satın alıp yıkmak istiyorlar. Siz de köyü kurtarmak için elinizden geleni yapmalısınız. Daha hızlı çalışıp daha fazla para kazanmalısınız. Çiftliğinizi daha da genişletmek için daha fazla para kazanmalı yeni yerler satın almalısınız. Fare ile kamyonunuza mal yükleyebilir, daha sonra kasabadaki dükkanlara satabilirsiniz.

Eğlenceli Bubbles oyunu Eğlenceli Bubbles oyunu Çok güzel ve eğlenceli bir oyun olan bubbles ile diğerlerinden farklı olarak sevimli hayvanları kullanıyoruz. Fare yardımı ile oynanan oyunumuzda bakalım kaç puan yapabileceksiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Eğlence Sirki Eğlence Sirki Tahta üzerine yerleştirilmiş hedefleri tahta üzerindeki adama isabet almadan hedefleri vurmanız gerekmektedir.Oldukça basit olan bu oyunumuzda ilerledikçe ama oyun zorlaşacaktır.İyi Eğlenceler. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.