sponsorlu

Oda Oyunları

0/0

Oda Oyunları Noel evi hazırlama Oyunu, Ofisten Kaçış Oyunu,Parti Mekanı Oyunu ve daha nice oyunlar sizleri bekliyor..

Oda Dekorasyonu Oda Dekorasyonu Oyunda Tek yapmanız gereken mouse ile seçeceğiniz itemlere tıklamak olacaktır. İlk etapta bom boş görünümü olan bu odanın eşyalarını seçerek daha şık görünür bir hale getirmeniz gerekiyor. İyi şanslar..

Sınıf Dekorasyon Sınıf Dekorasyon Mousenizi kullanarak dekorasyonda kullanacağınız malzemeleri seçin. Sınıfta olması gerekenler hangi malzemeler ise seçip yerleştirebilirsiniz. İyi eğlenceler..

Yılbaşı Dekorasyon Yılbaşı Dekorasyon Sunulan seçenekleri değerlendirerek oyunda başarı sağlamaya çalış. İyi şanslar..

Yeni Yıl Hazırlığı Yeni Yıl Hazırlığı Bulunan ekipmanları seçerek odanın uygun yerlerine koyabilirsiniz. Mouse kontrolü ile şirin odayı güzel görünür bir hale getirmek için yılbaşına hazırlamalısınız. İyi eğlenceler..

Yatak Odası Dizaynı Yatak Odası Dizaynı Oyunu başlattıktan sonra mouse kontrolü ile oyununda sağ kısmındaki dekorasyonları karakterimizin odasına göre düzenlemelisiniz.İyi eğlenceler..

Korkusuz şövalye Korkusuz şövalye Korkusuz şövalye ile kapıların arkasındaki mağaralardan doğru olana girin ve yapmanız gerekeni iyi düşünün sonra diğer kapıları deneyin ve bölümleri geçin iyi eğlenceler...

Parti mekanı Parti mekanı Parti yapılacak mekanı kendinize göre tasarlayın sonra Partiyi başlatın güzel ve eğlenceli bir oyun..

Yatak Odasında Hapis Yatak Odasında Hapis ip uçlarını bularak yatak odasından kurtulmaya calışın.İyi Eğlenceler

Boyalı Oda Boyalı Oda Klasik odadan kaçış oyunlarından biri daha bakalım kahramnımıza yardımcı olabilecekmisiniz.

Okulun Afacanları Okulun Afacanları İlk bölümde dersanedeki saati bozup, ders çıkış zilini erkenden çaldırmalı ikinci bölümde okul kapısındaki nöbetçiyi atlatmanız gerekiyor. Oyunu mouse ve sol tıklamayla oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Eğlence Sirki Eğlence Sirki Tahta üzerine yerleştirilmiş hedefleri tahta üzerindeki adama isabet almadan hedefleri vurmanız gerekmektedir.Oldukça basit olan bu oyunumuzda ilerledikçe ama oyun zorlaşacaktır.İyi Eğlenceler. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

0/0