Nişan Al ve Vur

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Nişan Al ve Vur Oyunu Oyna

Nişan Al ve Vur ; Düşmanlarınız yolda ilerlerken onları nişan alın ve vurun. Hızlı aynı zamanda dikkatli olmanız gerekiyor. Mermilerinizi boşa harcamayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Nişan Al ve Vur Oyunu 1748 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Nişan Oyunları

Nişan Al ve Vur Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Penaltılar Zorlu Penaltılar Her zaman avantaj gibi görülen penaltılar bazen durumu daha zorlu bir hale getirebiliyor. Bu oyunda da dişli bir rakiple karşı karşıyasınız. Çok dikkatli ve taktiksel oynamalısınız. Mouse yardımıyla yönü, atış şeklini ve ardından hızı ayarlayıp mücadele vermelisiniz.

Zirvedeki Kadın Zirvedeki Kadın Hayatınızın kadını zirvede. Ona ulaşın. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Yukarı ok tuşu zıplamak için.

Zirve Kayak Zirve Kayak Dağın zirvesinde kayak yapan iki kardeşe katılmak ister misin? Oyuna başlamadan önce seçeceğin karakterle dağın zirvesinden aşağıya doğru kayabilirsin. Bu sırada yoluna çıkan engellere dikkat etmelisin.

Yunus Balığı Sirki Yunus Balığı Sirki Yunus balığını yönledirerek eğiticinin yapmanısını istediği herşeyi yapmalısınız. En kısa sürede hedefleri toplayıp puanları kazanın. Yaptığınız hareketlerden sonra havuza atılan balıkları toplayarak bonus puan kazanabilirsiniz. Oyuna başlamadan önce yunusunuzu seçin ve havuza girin.

Youda Balıkçısı Youda Balıkçısı Çok eğlenceli bir oyun.Balıkçı köyündeki yaşamı devam ettirmeniz için sizlere verilen görevleri yerine getirmelisiniz. .

Yeti Balon Patlat Yeti Balon Patlat Yeti Balon Patlat oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Yeraltı Mağarası Yeraltı Mağarası Değerli taşlar ve mücevherler arayışı içinde olan adamın kontrolünü sağlayarak yer altındaki kapıdan macera dolu mağaralara giriş yapacaksınız.

Yeni Balonlar Yeni Balonlar Yeni Balonlar oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Yeni Balon Patlatma Yeni Balon Patlatma Balon patlatma oyunlarına güzel ve bir o kadarda zor bir oyun eklendi. Oyunda yapmanız gereken aynı renk balonları patlatmak olacak. Ancak yanlış atışlarda balonlar çoğalıyor buna dikkat etmelisiniz. İyi eğlenceler.

Yarış Arabaları Yarış Arabaları Yarış Arabaları oyunu boyutu yüksek bir oyun olduğu için yüklemesi biraz zaman alabilir.Oyun yüklemesi tamamlandığında "Start" butonuna basınız.İlk açık olan bölüme tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyunda aracınızı klavyenizdeki "Ok" tuşları ile kontrol edip,Space(boşluk) ile zıplayabiliyorsuz ve "Z" tuşu ile az da olsa uaçabiliyorsunuz.Oyundaki "Bonus" kelimesini tamamlayacak harfleri toplayıp, yüksek puanlar kazanınız.Yıldızlarıda toplayıp yollarda kaza yapmadan "Finish"e doğru ilerleyiniz.İyi oyunlar....