Mafya Tetikçisi İntikam

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mafya Tetikçisi İntikam Oyunu Oyna

Mafya Tetikçisi İntikam ; Tetikçimiz arkadaşlarının intikamlarını almak için yeniden aramanıza döner.Oyunda size verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekmektedir.Karakterinizi seçip oyunda ilerlemeye başlayabilirsiniz.İyi Eğlenceler. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Mafya Tetikçisi İntikam Oyunu 2251 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 26 Nişan Oyunları

Mafya Tetikçisi İntikam Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Metal Slug İntikam Metal Slug İntikam Yapmanız gereken yön veya W,a,s,d tuşlarıyla onun kontrolü sağlayıp, Z tuşu ile düşmanlarını etkisiz hale getirebilmesi için ateş etmesine yardım etmektir. Merminizi doldurmak için ise X tuşunu kullanabilirsiniz. Savaşı kazanıp düşmanlarınızı yenilgiye uğratmak için mücadelenizi sürdürün. İyi Oyunlar

Mafya ve Polisler Mafya ve Polisler Mafya çetesinin şehir için hain planları vardır. Yapmanız gereken yön tuşları ile polis arabasını kontrol ettirerek boşluk tuşu ile ise size ateş açan azılı düşmanlarınızı vurmaktır. Mouse ile araç üzerinde bulunan silahın kontrolünü sağlamanız mümkün.

Mafya Tetikçisi İntikam Mafya Tetikçisi İntikam Tetikçimiz arkadaşlarının intikamlarını almak için yeniden aramanıza döner.Oyunda size verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yapmanız gerekmektedir.Karakterinizi seçip oyunda ilerlemeye başlayabilirsiniz.İyi Eğlenceler. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Mafya Nişancısı Mafya Nişancısı Patronunuzun size verdiği tüm görevleri eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir.İyi Eğlenceler..

Mafya Adamı 3 Mafya Adamı 3 Mafya adamı oyunlarının devamı olan bu seride yapmanız gereken, öldürülen adamlarınızın intikamını alarak düşmanlarınızı yok etmektir. W,a,s ve d tuşları ile winnie'yi kontrol edin. Mouse ile ise ateş açarak düşmanlarınızı vurmalısınız. Biten şarjörünüzü doldurmak için ise R tuşunu kullanın. İyi şanslar..

Geyiğin İntikamı Geyiğin İntikamı Ormanda dolaşan ayı bulduğu şişedeki alkolu içtikten sonra kendinden geçer ve yakınında bulunan geyiğe vurmaya başlar. Geyiğe yardım ederek ayıya karşılık vermelisiniz.

Ben 10 Mafya Avcısı Ben 10 Mafya Avcısı Ben 10 mafya elemanlarına karşı savaşıyor. Ben 10 spor arabası ile düşmanlarına karşı savaşarak onları yok etmek istiyor. Ben 10 ile mafya elemanlarına karşı savaşın ve onları yok edin. Danger yazısı mafya elemanlarını temsil ediyor. Ben 10 spor arabasını Yön tuşları ile kontrol ederek Mouse ile ateş ederek mafya elemanlarını yok edebilirsiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.