Mafya Adamı 3

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mafya Adamı 3 Oyunu Oyna

Mafya Adamı 3 ; Mafya adamı oyunlarının devamı olan bu seride yapmanız gereken, öldürülen adamlarınızın intikamını alarak düşmanlarınızı yok etmektir. W,a,s ve d tuşları ile winnie'yi kontrol edin. Mouse ile ise ateş açarak düşmanlarınızı vurmalısınız. Biten şarjörünüzü doldurmak için ise R tuşunu kullanın. İyi şanslar..

Mafya Adamı 3 Oyunu 12107 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 151 Nişan Oyunları

Mafya Adamı 3 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Odam 3 Yeni Odam 3 Katalogdaki tüm ögelerden istediğini seçerek sipariş edebilirsin ve sana ait odanı tam olarak düzenleyebilirsin.İyi Eğlenceler .Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Turbo Motor 3 Turbo Motor 3 Skip intro Start tıkla. Virajları takılmadan dön hızından düşme zamanın bitmeden finişe kadar ulaş. Tekrar oynamak için OK ardındanda Play Again Tıkla.

Siyah Adamlar 3 Siyah Adamlar 3 Siyah adamlar serisinin devamı olan bu oyunda mouseniz ile size verilen atış haklarını iyi bir şekilde değerlendirerek isabetli göndermeler yapmalısınız. Siyah adamlar bölümlerini geçmek için başarılı atışlar yapmaya çalışın.

Sinir Küpü 3 Sinir Küpü 3 Sinir küpü oyununun üçüncü versiyonu sizlerle. Oyunda küpleri deliğe sokmalısınız. İyi eğlenceler.

Renk Dünyası 3 Renk Dünyası 3 Renk dünyasında yapmanız gereken renkli top fırlatma yuvasından fırlatacağınız topun rengini seçerek fırlattığınız top rengi ile hedefteki renk kütlesini eşleştirmelisiniz. Kütle topun rengini alacaktır. İyi eğlenceler.

Park Ustası 3 Park Ustası 3 Park Ustası 3 oyununa girmek için "Start Race" yazan yere tıklayınız.Ardından da bölüm "1" i seçiniz.Oyunda amacınız kurallara uyarak arabayı sürmektir.Arabayı sürerken ışıklara,yol çizgilerine,yayalara,diğer arabalara çarpmamaya dikkat ediyorsunuz.Arabayı kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanınız.Bölümleri geçtiğinizde alkışlarla yeni levele geçiyorsunuz.Her yeni levelde işiniz daha da zorlaşıyor.İyi eğlenceler....

Mükemmel 3 boyutlu Yarış Mükemmel 3 boyutlu Yarış 3d mükemmel bir yarış Oyununa nedersiniz? Araba yarış oyunu yüklendiğinde space (boşluk) butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Radyo çalışanları kendi aralarında kim daha usta şöför olduğunu kanıtlamak için kendi aralarında yarış düzenliyor. Karakterinizi seçip bu yarışı iyi derecede bitirin. Oyun 3 boyutlu olduğu için görsel olarak harika bir oyundur. Araba oyunu araba yarışı sevenler icin yapılmıştır. En güzel ve en yeni oyunları yenioyun.gen.tr adresinde oyna yabilirsiniz.

Mario Traktörü 3 Mario Traktörü 3 Oyunun kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Yoldaki altınları mario traktörüne yükleyerek kaza yapmadan varış noktasına ulaşmaya çalışın. İyi eğlenceler..

Mağara Adamı Mağara Adamı Eski çağ adamı yolunda ilerlerken karşısına çıkan çukuru görmüyor ve aşağı düşüyor. Aşağıda mağara adamını bekleyen olumsuz sürprizler vardır. Mağara adamını öldürmek isteyen canavarları etkisiz hale getirerek kalan enkazlardan tümsekler oluşturmalısınız. Sonrasına bu tümseklerin üzerinden yukarı tırmanmanız gerekecek. Yön tuşları ile yada W,a,s,d tuşlarıyla mağara adamının kontrolünü sağlayabilir, mouse ya da boşluk tuşu ile ise dinazorları ve diğer canavarları yok etmek için onlara sopa ile vurabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Mafya ve Polisler Mafya ve Polisler Mafya çetesinin şehir için hain planları vardır. Yapmanız gereken yön tuşları ile polis arabasını kontrol ettirerek boşluk tuşu ile ise size ateş açan azılı düşmanlarınızı vurmaktır. Mouse ile araç üzerinde bulunan silahın kontrolünü sağlamanız mümkün.