Tuzaklı Yollar 2

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Tuzaklı Yollar 2 Oyunu Oyna

Tuzaklı Yollar 2 ; Tuzaklarla dolu alanlardan geçerek çıkış kapısına ulaşmalısınız.Yoldan geçerken altınları da toplamalısınız.Yön Tuşları ile adamı kontrol ederek boşluk tuşu ile engellerden ve tuzaklardan zıplayabilirsiniz. Mouse ile ise verilen kolonları uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

Tuzaklı Yollar 2 Oyunu 1384 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 Macera Oyunları

Tuzaklı Yollar 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yuvarlanan Top 2 Yuvarlanan Top 2 İlk Bölümden başlayarak oyunun Yön tuşlarını kullanarak topun yuvarlanmasını sağlayarak mavi alana düşmesini sağlamalısınız.İyi eğlenceler.

Yeşil Dünya 2 Yeşil Dünya 2 Yeşil dünya oyunu strateji oyunları arasında bulunan eğlenceli bir oyundur. Yeşil dünyanızı ve yeşil dostlarınızı korumak için sol alt kenarda bulunan savunma kulelerini kullanmalısınız. Savunma kulelerini uygun karelere düzenli bir şekilde dizmeli ve gelen düşmanların geçmesine izin vermemelisiniz. Her bölümden sonra yeni bir savunma kulesine sahip olacaksınız. Bol şanslar.

Yeşil Araba 2 Yeşil Araba 2 Oynamak istediğiniz bölümü seçtikten sonra enter tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile yeşil arabayı kontrol edebilir sizden gitmenizi istenen varış noktasına ulaşabilirsiniz.

Uykucu Fil 2 Uykucu Fil 2 Kahramanımız Uykucu fili uyandırarak bulunduğu yerden yuvarlanması gerekiyor.Oyunumuz mouse ile kontrolü ile diğer hayvanları kontrol etmeli.Oyundaki tüm bölümleri geçerek uykucu fili uyandırmalısınız.Keyfili Oyunlar.

Ünlüler Yapboz 2 Ünlüler Yapboz 2 Zorluk seviyeni seç ve sonra resim parçalara ayrılmadan önce birkaç saniye içinde resmi ezberleyerek bir araya getir. Seçmek için bir yapboz parçasına tıkla ve sonra bunu başka bir parçayla değiştirmek için başka bir parçaya tıkla. Bol şanslar..

Uçan Amigo 2 Uçan Amigo 2 Beceri oyununda, amigonun yukarıya başarılı bir şekilde uçarak ulaşması için dikenli toplardan oluşan kaktüslerden uzak durması gereklidir.İyi oyunlar..

Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 Uçak parket 2 oyununda gelen uçakların kontrollerini siz ele alarak uygun yere park yapmalısınız. Hangi uçağın hangi park yerine gireceğini anlamak için uçağın ucundaki renk ile park yerindeki renk aynı olmalıdır. Oyun kontrolü yön tuşları iledir. İyi eğlenceler dileriz..

Tuzaklı Yollar 2 Tuzaklı Yollar 2 Tuzaklarla dolu alanlardan geçerek çıkış kapısına ulaşmalısınız.Yoldan geçerken altınları da toplamalısınız.Yön Tuşları ile adamı kontrol ederek boşluk tuşu ile engellerden ve tuzaklardan zıplayabilirsiniz. Mouse ile ise verilen kolonları uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

Tuzaklı Platform Tuzaklı Platform Oyunun kontrolü mouse iledir. Hangi tarafın kontrolünü sağlamak istiyorsanız o tarafa mouseniz ile hamleler yapmalısınız.İyi oyunlar..

Turbo Motor 2 Turbo Motor 2 1. Anahtara tıkla. 2. Bronze tıkla. 3. Go ya tıkla. Motorunu Faren ile yönlendirip sol tıkı ilede gaz veriyorsun.