Çılgın Tavşan

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Çılgın Tavşan Oyunu Oyna

Çılgın Tavşan ; Yön tuşları ile oyunda ilerlemeyi sağlayabilir, Z tuşu ile yerdeki itemleri toplayabilirsiniz. X tuşu ile elinizdeki itemi yiyebilir ve tavşanın güçlenmesi için extra güç elde edebilirsiniz. Oyundaki ilk bölümden başlayarak ilerlemek için başarı kazanmaya çalışmalısınız. İyi oyunlar..

Çılgın Tavşan Oyunu 905 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Macera Oyunları

Çılgın Tavşan Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yumurta Tavşanı Yumurta Tavşanı Sevimli tavşanı ve yanındaki büyük yumurtayı istediğiniz gibi giydirebilir ve yumurtanın şeklini değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sol üst köşede bulunan butonları kullanmak.

Tavşanköy - Boyama Tavşanköy - Boyama Tavşanköy'deki evleri ve manzaraları boyayın. Kovalardaki harflerin eşlerini bulun ve boyayın. İyi eğlenceler.

Tavşan Voleybolu Tavşan Voleybolu Sadece klavyenin yön tuşlarıyla oynayabileceğiniz bir oyun. Oynanış bakımından oldukça kolay ve güzeş spor oyunu.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Tavşan Saldırısı Tavşan Saldırısı Oyunda ilerlemek istiyorsanız bölgenizi tavşanların istila etmesini engellemelisiniz.Mouse ile oynanan oyunumuzda ilk giriş yaptığınızda SHOP Dukkanına girerek paranız yettiği kadar alışveriş yapmanız gerekecek.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Tavşan Dekorasyon Tavşan Dekorasyon Oyuna Başlıktan sonra Mouse yardımıyla dilediğin tavşanı seçip ve sahne üzerine koyabilirsin.Güzel bir dekorasyon yapmaya çalışınız.

Tavşan Balon Şişirme Tavşan Balon Şişirme Tavşan Balon Şişirme oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Tavşan Ameliyatı Tavşan Ameliyatı Tavşan Ameliyatı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Ninja Tavşan 2 Ninja Tavşan 2 Bu oyunumuzda sevecen tavşanınızın karşısına çıkan tüm ninjaları A, S ve D Tuşlarıyla hamle yapıp düşmanlarını etkisiz hale getirmesi gerekmektedir.

Lahanacı Tavşan Lahanacı Tavşan Oyuna giriş yaptıktan sonra birinci levelden başlayarak lahana sever tavşanın kontrol etmesini sağlamalısınız. W,a,s ve d tuşları ile bu işlemi yapabilirsiniz. Tavşanın lahanaları ele geçirmesi için onu yönlendirin. Başarılı olduğunuz takdirde diğer bölümlere geçişiniz mümkün olacaktır. İyi şanslar..

Doktor Tavşan Doktor Tavşan Oyunda verilen sürede yaralı askerleri alıp çadır bölgesine götürmelidir. Bunun için hızlı bir şekilde ilerleyerek dikkat etmesi gerekiyor. Yön tuşlarını kullanarak doktor tavşanı kontrol ettirin. Yaralıları taşıması için ise yön tuşlarından olan aşağı tuşuna basmanız yeterli.