sponsorlu

Macera Oyunları

1/1

Son Gardiyan Son Gardiyan Kalenize girmeye çalışan sürülere karşı şehrinin kapılarını korumalısın. Atışının gücünü ve yönünü ayarlamak için fareyle tıkla ve basılı tut. Daha uzağa ateş etmek için daha fazla güçle daha yükseğe nişan al.

Fantastik Sihirbaz Fantastik Sihirbaz Sihirbaz adamın önündeki engelleri ortadan kaldırarak çıkış kapısına ulaşması gerekmektedir. Bunun için size oyunda yardımcı olacak sihirli oyuncaklar verilecektir. Sihirbazı kontrol ettirmek için yön tuşlarını kullanabilirsiniz.

Hayvan Ofisi Hayvan Ofisi Şirketteki belgeleri bulmanız için etraftaki yardımcı eşyaları mouseniz ile kullanın ve kirpinin katlarda ilerlemesini sağlayın. İyi oyunlar..

Zombi Adası Zombi Adası Oyuna giriş yaptıktan sonra kendinizi savunabilmeniz için size sunulan imkanlardan faydalanmalısınız. Ekipman ve silahlarınızı alarak düşman zombilere nişan alıp ateş edin.İyi eğlenceler..

Kod Adı İndigo Kod Adı İndigo Profesyonel silahlarla donatılmış yetenekli askerin kontrolünü sağlayarak yörüngenize giriş yapan düşmanlara nişan alarak ateş edin. Boşluk tuşu ile ise bomba atabiliyorsunuz. Düşman hattını yok ederek bölgenin hakimi olmalısınız. İyi şanslar..

Hapisten Firar Hapisten Firar Hapisten kaçmak için görevliye yakalanmadan kaçmamız gerekiyor Yön Tuşlarını kullanarak oyunda hareket ediyorsunuz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Kaçak Domuz Kaçak Domuz Macera oyununda domuzların altınları toplayarak ilerlemesine yardımcı olmanız gerekmektedir.Domuzlar için kurulan tuzaklara dikkat ederek ilerlemeniz gerekmektedir.Oyun Mouse sol tık yaparak ya da z Tuşuna basarak oynanmaktadır.İyi Oyunlar.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Maceracı Adam Maceracı Adam Maceracı Oyunda altınları başarılı bir şekilde toplamanız gerekmektedir.Oyun Mouse ile oynanıyor.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Ateş Ve Su Ateş Ve Su Ateş çocuk ve Su kız bu oyunda maceralı bir kaçış oyunu yapıyorlar. Ateş çocuk ve Su kızı yönlendirerek ateşten ve sudan kaçmanız gerekiyor. Karakterlerin olduğu yere göre kahramanları götürmelisiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Gta Gta Gta şehrinde kanunsuzluklar ve mafya hüküm sürüyor. Bu şehre gir ve bütün mafya üyelerini tek tek yok et. Gta adam ile bütün düşmanları ve kötü adamlar ile savaşman gerekiyor. Düşmanların çok güçlüler ve hepsini yenmen gerekiyor. Adam ile arabana bin ve polislere yakalanmadan verilen görevlerin hepsini tamamla. Aksiyon dolu bir macera olacak. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Hızlı Gangam Hızlı Gangam Kahramanımız biran önce yolları aşarak altınları toplamak istiyor. Ona bu zorlu yardım edin ve engelleri aşarak altınları toplamasını sağlayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Kilitli Kütüphane Kilitli Kütüphane Kahramanımızı kütüphanede unutup kilitlediler. Onu kurtarmak için çok hızlı olmanız gerekiyor. İpuçlarını kullanın ve çıkışa gidin. Mouse ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Donan İnsanlar Donan İnsanlar Su donmuş ve içinde hep insanlar kalmış. İnsanları kurtarmak için sizin yardımınız gerekiyor. İnsanlara yardım edin ve suya düşürerek erimelerini sağlayın. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

1/1