sponsorlu

Macera Oyunları

0/1

Macera Oyunları serüven ve heyecanlı oyunlar sizleri bekliyor.

Aya Uçuş Aya Uçuş Oyuna Star Butonuna tıklayarak başlamalısınız. Yön Tuşlarını kullanarak uzay mekiğinin kontrol ettirebilirsiniz.Oyunda Yapmanız gereken uçuş esnasında hava taşıtları olacak onlara çarpmamaya çalışacaksınız İyi Eğlenceler.

Sinsi Adam Sinsi Adam Sinsi Adam Oyununda düşmanlarına ve kameralara yakalanmamalıdır.Sılahlı adamlar sizi fark etmeden çıkış bölgesine ulaşmalısınız Yön Tuşlarını kullanarak oynanan oyunda sizi iyi eğlenceler dileriz.

Çılgın Patlama Çılgın Patlama Jip üzerindeki bombaları patlatarak havadaki yıldızları toplanması gerekmektedir.Havadaki yıldızların tamamı başarılı bir şekilde toplatıkdan sonra diğer bölümlere geçebilirsiniz.Boşluk tuşunu kullanarak araçta bulunan bombaları patlatabilirsiniz.

Güzel Ajan 3 Güzel Ajan 3 Oyunda sizden basmanızı istenen tuşları kullanarak başarı sağlamanız mümkün. Silahlı nöbetçiler sizi görmeden onları etkisiz hale getirmelisiniz. İyi eğlenceler..

Hayvanlar Şehri Hayvanlar Şehri Bugün hangi parti hayvanı modunda çıkacağını görmek için ufak bir testten geçmen gerekiyor. Bunun için sana en uygun resmi tıklayarak oyunda sorulan on soruya cevap vermelisin. Sonuç olarak oyunun sonunda hangi parti hayvanı modunda olduğunu göreceksin. İyi eğlenceler..

Domuz Macera Domuz Macera Şirin domuz oyununda domuzcuğun evine gidebilmesi için önüne çıkan engelleri ve tuzakları takılmadan oyunda ilerlemelisiniz.Yön tuşlarını kullanarak hareket etmesini sağlayın.İyi Eğlenceler..

Yumurtayı Koru Yumurtayı Koru Kurnaz tilkiden yüksekte bulunan yumurtayı korumalısınız.Bunun için yapmanız gereken yumurtayı düşürmemek ve oyunda ilerlemeye çalışmalısınız.

Pelit Avı Pelit Avı Mario oyunundan esinlenerek hazırlanmış olan oyunumuzda soru işareti ile belirtilmiş kutularda sizler için sürprizler vardır. Pelitleri ve sürpriz kutuları toplayark bitiş noktasına ilerlemelisiniz tehlikeli yollarda dikkat etmeniz gereken nokta uçurumlar ve diğer hayvanlar. 

Fil Görevi Fil Görevi Mavi file görevleri geçmesi için çeşitli etaplarda görevler veriliyor.Alanda filin karşısına çıkan tüm engelleri aşmanız gerekiyor.Mouse ile düşmanlarınıza ateş ediyorsunuz.Çıkış kapısına giderek yön tuşlarından olan aşağı yönü gösteren tuşa basınız. Sonrasında ise dire bir etaba geçip devam edebileceksiniz. İyi şanslar..

Ateş Kedi Ateş Kedi Geçtiği yeri yakarak kül eden kedinin bir an evvel end yazan bitiş bölgesine ulaşması gerekmektedir. Yön tuşlarını kullanarak ateş kedisini kontrol edebilirsiniz. Alanda ilerlerken fasulye tanelerinide toplamaya çalışmalısınız. İyi şanslar..

Drago Macera Drago Macera Drago, diğer dinazor arkadaşlarını kurtarmak için oyunda ilerlemelidir. Bu macera yolunda drago'nun karşısına canavarlar çıkıyor. A tuşu ile üzerlerinden zıplayarak devam edebilirsiniz. İlk bölümden başlayarak tüm bölümleri tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler..

Macera Köpeği Macera Köpeği Köpeğin karşına çıkan engelleri aşmanız gerekmektedir.Yön tuşları ile köpeğin kedi ve diğer etkenler üzerine zıplayarak yok etmesini sağlayın.İyi eğlenceler..

Roma Yolları 2 Roma Yolları 2 Eski roma'da yeni inşaatlar kurarak ağaçlarda yetişen yiyecekleri toplamalısınız. Bulunan alandaki çamlardan odun elde ederek topladığınız meyveler ile yiyeceklerinizi depolayın. Mouseyi kullanarak oyun kontrolünü sağlayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Roma Yolları Roma Yolları Start butonuna tıklayıp başladıktan sonra mouse kontrolü ile etraftaki ağaçlar ve meyvelerden hammadde elde ederek roma yolunu kurmalısınız. Sağladığınız bu ekipmanlar sayesinde yeni binalar ve yollar inşaa edebilir, oyunda da ilerleyebilirsiniz. İyi şanslar dileriz..

Dinazor ve Yavrusu Dinazor ve Yavrusu Oyunda bulunan elmas ve diğer ekipmanları toplamınız gerekmektedir.w,a,s,d tuşları ile kontrol sağlayabilirsiniz,boşluk tuşu ile yavru dinazoru annesinden ayırabilirsiniz ve tekrar verebilirsiniz.H,J,K ve L tuşları ile diğer kontrolleri yapabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Mağara Adamı Mağara Adamı Eski çağ adamı yolunda ilerlerken karşısına çıkan çukuru görmüyor ve aşağı düşüyor. Aşağıda mağara adamını bekleyen olumsuz sürprizler vardır. Mağara adamını öldürmek isteyen canavarları etkisiz hale getirerek kalan enkazlardan tümsekler oluşturmalısınız. Sonrasına bu tümseklerin üzerinden yukarı tırmanmanız gerekecek. Yön tuşları ile yada W,a,s,d tuşlarıyla mağara adamının kontrolünü sağlayabilir, mouse ya da boşluk tuşu ile ise dinazorları ve diğer canavarları yok etmek için onlara sopa ile vurabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Arcuz Arcuz Karanlık altın çağda yaratıkların köyü istila etmesini engellemelisiniz. W,a,s ve d tuşları sayesinde oyundaki karakterin kontrolünü sağlayın.J tuşu ile düşmanlarınızdan kendinizi savunabilir, K tuşu ile karşınızda engel teşkil eden durumlardan kurtulmak için zıplayabilirsiniz. I ve L tuşları ile ise action yaparak farklı skiller atabilirsiniz. İyi oyunlar..

Dünya Yolculuğu Dünya Yolculuğu Dünya yolculuğu oyununu play seçeneğine tıkladıktan sonra başlatın. İlk etaptan başlayarak arabanız iler yollarda ilerlemelisiniz. Aracın kontrolünü sağlamak için yön tuşlarını kullanmalısınız. İyi eğlenceler dileriz..

Tuzaklı Yollar 2 Tuzaklı Yollar 2 Tuzaklarla dolu alanlardan geçerek çıkış kapısına ulaşmalısınız.Yoldan geçerken altınları da toplamalısınız.Yön Tuşları ile adamı kontrol ederek boşluk tuşu ile engellerden ve tuzaklardan zıplayabilirsiniz. Mouse ile ise verilen kolonları uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

Zombi Katliamı Zombi Katliamı Hurdaya dönen arabanın tamirini yaparak helikopterin bulunduğu bölgeye ulaşmalısınız. Yolda ucube zombiler olduğundan helikoptere ulaşmanız bir hayli zor olacak. Oyuna giriş yaptıktan sonra bir miktar paranız ile araba satın almalısınız. Doğru düzgün çalışmayan ve benzinsiz olan bu aracın para kazanarak tüm bakımlarını yapmalısınız. Yolda bulunan zombileri ezerek oyundaki paranız artacaktır. Kazandığınız bu para ile aracınızı güçlendirebilir ve helikoptere gitmek için bir fırsat yakalayabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Çılgın Tavşan Çılgın Tavşan Yön tuşları ile oyunda ilerlemeyi sağlayabilir, Z tuşu ile yerdeki itemleri toplayabilirsiniz. X tuşu ile elinizdeki itemi yiyebilir ve tavşanın güçlenmesi için extra güç elde edebilirsiniz. Oyundaki ilk bölümden başlayarak ilerlemek için başarı kazanmaya çalışmalısınız. İyi oyunlar..

Uzay Polisi Uzay Polisi Yeni bir tehlikeli görev sizi bekliyor.Aracın kasasında bulunan radyasyon yüklü kasayı devirmeden ve yön tuşlarını kullanarak hedefe Ulaştırmalısnız..

Maden Avcısı Maden Avcısı Oyuna giriş yaptıktan sonra size verilen bir miktar oyun parası sayesinde altın bulmak için zeminlere yerleştireceğiniz bombalardan satın almalısınız. Arabayı kontrol etmek içini se yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. İyi eğlenceler..

Renkli Dinazor Renkli Dinazor Sevimli dino, değişken renkleri ile oyunda dikkat çekiyor.Minik dino'nun hareket etmesi için yön tuşlarını kullanın. Renk uyumu için ise Z,X ve C tuşlarını kullanabilirsiniz. İlk bölümden başlayarak oyundaki tüm etapları tamamlamalısınız. İyi şanslar..

Eşya Treni Eşya Treni Sizden istenen treninizin kasasına yüklenecek olan yükü başarılı bir şekilde kaza yapmadan bitiş noktasına ulaştırmaktır. Yön tuşlarını kullanarak trenin kontrol etmesini sağlayın.

Kayıp Eserler Kayıp Eserler Oyunda ilerlerken dikkat bir şekilde giderek kurulmuş tuzaklara ve sizi yolunuzdan mahrum bırakmaya çalışan düşmanlarınıza dikkat etmelisiniz. Mouse ile para cuvallarını uygun yerlere koyarak ilerleyen adamın dikkatini başka yönlere çekmelisiniz. İtemleri yerleştirdikten sonra ise GO butonuna mouseniz ile tıklayın ve oyun başlasın. İyi eğlenceler..

Yeraltı Mağarası Yeraltı Mağarası Değerli taşlar ve mücevherler arayışı içinde olan adamın kontrolünü sağlayarak yer altındaki kapıdan macera dolu mağaralara giriş yapacaksınız.

Ejderha Macera Ejderha Macera Efane savaş kahramanı macera yolunda ilerlerken karşısına ejderha çıkar. Kontrol için yön tuşlarını kullanabilir, zıplamak için ise X tuşuna basabilirsiniz. Bunun dışında karşınıza çıkabilecek olumsuz etkenleri kaldırmak içini se C tuşu ile kılıcı kullanın. Tüm bölümleri geçerek ejderhaya ulaşın ve atı kurtarın. İyi oyunlar.

Hayvan Patlatma Hayvan Patlatma Tavşan, ayıcık, domuzcuk, tavuk ve kurbağalardan oluşan sevimli hayvan balonlarından aynı olanların en az üç tanesini yan yana veya üst üste denk getirerek patlatmalısınız. Yüksek puanlar elde edebilmeniz için daha fazla sayıda hayvan bir araya getirmelisiniz. Bölümleri geçmek için istenilen puanı elde etmelisiniz. İyi şanslar..

Gizemli Deniz Hazineleri Gizemli Deniz Hazineleri Denizdeki gizemli eşya ve hazinelerden oluşan parçaların aynı olanlarını bir araya getirerek eşlemelisiniz. Yüksek puanlar toplamak için daha fazla eşyaya ilhtiyacınız var. Hızlı bir şekilde ilerleyerek ne kadar zeki olduğunuzu herkez görsün. İyi eğlenceler..

0/1