Talking Tom

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Talking Tom Oyunu Oyna

Talking Tom ; Talking Tom İphone telefonlar için üretilmiş bir uygulama ve bunun oyununu Yeni Oyunlar sitesinde artık oynayabilirsiniz. Talking Tom sizi çok seven ve size çok sadık bir kedi. Talking Tom ile ister oyun oynayabilirsiniz, ister onu dövebilirsiniz, ister sizin söylediklerinizi tekrarlamasını sağlayabilirsiniz. Talking Tom ile oyun oynamak çok eğlenceli olacak. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Talking Tom Oyunu 1561 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Komik Oyunlar

Talking Tom Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tommy uzay aracı Tommy uzay aracı Tommy uzay aracı oyununun yüklenmesi bittikten sonra "Start" butonuna tıklıyorsunuz.Oyunda aracı kontrol edeceğiniz klavyedeki yön tuşlarını gördükten sonra "Play" butonuna yani başla diyorsunuz.Oyunda amacınız aracınızı bayrağın olduğun yere park etmek olacaktır.Yalnız göründüğü gibi kolay değildir.Çok hassas bir şekilde aracı park etmelisiniz.Aksi hale araç hemen patlıyor.Araç patladığında tekrar başlamak için "Try again" yazan yere tıklamalısınız.İyi oyunlar...

Tom ve Jerry Traktör Tom ve Jerry Traktör Tom ve Jerry Traktör oyununda yön tuşlarıyla peynirleri düşürmeden bitiş noktasına götürmeye çalısıyoruz.Yol üzerindeki peynirleri kaçırmayın. Oyun sonunda kazandığınız puanları görebilirsiniz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Tom ve Jerry Nişan Tom ve Jerry Nişan Tom ve Jerry'nin bu oyununda nişancılık eğitimi konu alınıyor. Bu nedenle başarılı atışlar yapmalı, ve üstünlüğünüzü koruyarak bölümleri geçmelisiniz. Bol şanslar..

Tom ve Jerry Macerası Tom ve Jerry Macerası Oyun içinde bulunan az sayıdaki okları doğru konumlayarak Jerry nin peynir e ulaşmasını sağlayın ve aynı zamanda kapının açılmasını sağlayın. Tuş kombinasyonu: Fare ile okları doğru yerlerine yerleştirin.

Tom ve Jerry Kovalamacası Tom ve Jerry Kovalamacası Tom ve Jerry Kovalamacası oyunumuzda, Fareye tıklayarak zıplıyorsunuz. İki kez tıklayınca daha yükseğe zıplıyorsunuz. Tom ise, Jerry'nin fırlattığı tabakların yere düşmesine engel olmalı.

Tom ve Jerry Kovalamaca Tom ve Jerry Kovalamaca Tom ve jerry yeni bir maceraya başlıyor. Oyunda yapmanız gereken tomdan kaçan jerryi kontrol ederek onun kaçmasını sağlamak. Bunun için evin içerisindeki cisimlere takılmadan yola devam etmelisiniz. Takılmamak için ise zıplama özelliğini kullanmalısınız. Kontrol tuşuna hızla arka arkaya basarsanız jerry daha yüksek zıplayacaktır. İyi eğlenceler.

Tom ve Jerry İcatları Tom ve Jerry İcatları Tom ve Jerry İcatları oyunumuzda Her bir eşyanın gidebildiği belli bir mesafe var. Bu mesafelere dikkat ederek, kafesin kapanması için gereken yolu oluşturun.

Tom ve Jerry Farkları Tom ve Jerry Farkları Bu sevimli kahramanların resimleri arasındaki farkları bulacaksınız. Tom ve Jerry farkları bulmak pek kolay değil fakat resimler sizi çok eğlendirecek.

Tom ve Jerry Çiflik Tom ve Jerry Çiflik Oyundaki amacımız traktördeki peynirleri dökmeden bitiş noktasına götürmek. Play dedikten sonra yön tuşlarıyla ilerliyoruz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Tom ve Jerry Boyama Tom ve Jerry Boyama Minik kahramanlar Tom ve Jerry en güzel boyama oyunlarından birisi. Dilediğiniz renkler ile boyama oyununa başlayabilirsiniz.