Taklitçi Kedi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Taklitçi Kedi Oyunu Oyna

Taklitçi Kedi ; Eğlenmeyi ve güldürmeyi seven sevimli ve çok tatlı olan kediyi Mouse'u kullanarak yapması istediğiniz hareketin butonuna basabilirsiniz. Aynı zamanda mikrofonunuz ile ona kelimeler söyleyebilir ve o taklit ederken size gülmekten karnınıza ağrılar girebilir. Kediyi çok seveceksiniz ve sürekli onunda eğlenebilirsiniz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Taklitçi Kedi Oyunu 5048 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 36 Komik Oyunlar

Taklitçi Kedi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Taklitçi Kedi Taklitçi Kedi Eğlenmeyi ve güldürmeyi seven sevimli ve çok tatlı olan kediyi Mouse'u kullanarak yapması istediğiniz hareketin butonuna basabilirsiniz. Aynı zamanda mikrofonunuz ile ona kelimeler söyleyebilir ve o taklit ederken size gülmekten karnınıza ağrılar girebilir. Kediyi çok seveceksiniz ve sürekli onunda eğlenebilirsiniz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Sevimli Kedi Sevimli Kedi Kendi kedinizi butonları kullanarak tasarlayabilirsiniz. Oyunda istediğiniz türde kedi yaratmak oldukça basit. Tek yapmanız gereken butonları kullanarak istediğiniz modeli yapabilmek.

Kara Kedi Kara Kedi Kediler dünyanın en hızlı koşan canlılarındandır. Oyunda hızla koşarak karşınıza çıkan herşeyi geçmeli ve son noktaya ulaşmalısınız. Dağları tepeleri aşıp boşluğa düşmeden oyunda ilerleyin. Ok tuşlarını kullanarak kediyi yönlendirebilir, zıplayabilir ve eğilebilirsiniz. Duvarlarda tırmanırken duvarın bulunduğu tarafa doğru ilerleyerek zıplama tuşuna basarsanız yukarı tırmanabilirsiniz. Oyunda bir kaç bölüm ilerledikten sonra zorlu engellere çıkıyor karşınıza. Dikenlere çarpmadan hızlıca ilerleyin.

Hamburgerci Kedi Hamburgerci Kedi Oyun alanında bulunan hamburgere ulaşmaya çalışan kedinin yardımınıza ihtiyacı vardır. Bu işlemi mouseniz ile yapabilirsiniz. Hamburgerci kediyi mutlu etmek için tüm burgerleri ona ulaştırmaya çalışın. İyi oyunlar..

Elmas Yokedici Elmas Yokedici Oyunda yapmanız gereken aynı tür elmaslardan 3 tanesini biraraya getirerek elmasların yok olmasını sağlamak olacak. Arada üstlerinde ışın olan topları patlatmanız büyük patlamalara neden olacak. İyi eğlenceler.

Çizmeli Kedi 2 Çizmeli Kedi 2 Çizmeli Kedi filmi vizyonda oyunu Oyunkolu'nda. Çizmeli kedi oyununu oynarken çok güzel vaki geçireceksiniz. Oyunda karşınıza çıkan herşey aşmalı ve bitiş noktasına ulaşmalısınız.

Ateş Kedi 2 Ateş Kedi 2 Ateş kedi geçtiği yerleri yakıp küle çeviriyor. Bu nedenle oyundaki fasulye taneciklerini toplamak bir hayli zor olacak. Yapabildiğiniz kadar seri ilerleyerek taneleri toplamaya çalışın ve yanmadan oyundaki bölümleri bitirmek için çabalayın. Yön tuşlarını kullanarak kontrolü sağlayabilirsiniz. 

Ateş Kedi Ateş Kedi Geçtiği yeri yakarak kül eden kedinin bir an evvel end yazan bitiş bölgesine ulaşması gerekmektedir. Yön tuşlarını kullanarak ateş kedisini kontrol edebilirsiniz. Alanda ilerlerken fasulye tanelerinide toplamaya çalışmalısınız. İyi şanslar..

Aşık Kediler Aşık Kediler Şirin mi şirin kediler birbirine ulaşmak için can atıyorlar. Oyunda siyah kedi beyaz kediye ulaşmaya çalışıyor. Balonlar ve diğer gereçlerle beyaz kediye ulaşmasını sağlayın. Fare ile araçları uygun yerlere yerleştirin ve daha sonra allttaki yeşil butona tıklayın. Eğer hedefe ulaşamazsanız alttaki kırmızı butona basıp gerekli düzenlemeleri tekrar yapabilirsiniz. Aşık kedileri birbirlerine ulaştırmak için uğraşırken zamanın nasıl geçtiğini farkedemeyeceksiniz.