Süper Arkadaşım

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Süper Arkadaşım Oyunu Oyna

Süper Arkadaşım ; Oyundaki kız kendisine süper özelliklere sahip bir erkek arkadaş arıyor. Soru işaretleri ile kapatılan tüm resimleri açmalısınız. Bunun için telefonda numara denemeleri yapmanız gerekiyor. İyi şanslar..

Süper Arkadaşım Oyunu 1153 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 6 Komik Oyunlar

Süper Arkadaşım Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Süperstar Tasarımı Süperstar Tasarımı Birinci sınıf bir modacı olabilmen için kariyerin burada başlıyor. Yapman gereken tasarımcı profiline isim, yaş ve semt bilgilerini girip oyunu başlatmak olacak. İçindeki yaratıcılık ruhunu ortaya çıkartmak için oyundaki görevleri başarmaya çalışmalısın. Kontrol için mouseyi kullanabilirsin. 

Süperman Şehri Kurtarıyor Süperman Şehri Kurtarıyor Süperman şehrin üstüne düşmek üzere olan kayaları ve diğer nesneleri yoketmesine yardımcı olun. Onu yönlendirerek ve sağ üstteki haritaya bakarak kayaları bulup yokedin.

Süper Uzaylı Süper Uzaylı Oyunda süper uzaylıya yardımınız gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra mouse ile süper uzaylının silahını kullanmasını sağlayın.İyi eğlenceler..

Süper Uçak Süper Uçak Oyunda size verilen harika uçak ile düşman uçaklarının tespitini yapıp ateş açmalısınız. Mouseniz ile oynayabileceğiniz bu basit ama çok eğlenceli oyunda hepinize başarılar..

Süper Turnuva Süper Turnuva Rakip kaleyi golleriniz ile havalandırın. Futbolcularınızı kontrol ederek rakiplerinizi yenin ve şampiyonluğunuzu gösterin. Yön tuşları yardımı ile futbolcularınızı kontrol edere A tuşu ile pas atabilir veya defans yapabilirsiniz ve S tuşu ile adam değişim veya şut çekimi yapabilirsiniz.

Süper Truck Süper Truck PLAY ardından PLAY THE GAME butonuna basark oyuna başlayabilirsiniz. Büyük tekerli süper truck kamyonunuz ile önünüze gelen bütün arabaları ezin ve bombaları patlatın bütün puanları toplayarak finish çizgisine varın ve diğer bölümlere geçin sonra daha zorlu görevleri yapın. İyi Eğlenceler..

Süper Tırnak Salonu Süper Tırnak Salonu Oyundaki kızların tırnaklarını istediğiniz şekilde süsleye biliyorsunuz.

Süper Ralli Süper Ralli Süper ralli oyununda öncelikle yarışacağımız arabayı daha sonra yarışacağımız yeri seçiyoruz. Yön tuşlarıyla oynuyoruz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Süper Pilot 2 Süper Pilot 2 Süper Pilot oyununda yapmanız gereken önce play tuşuna basıp oyuna girmek olacak. Playa basmadan önce oyunda ne yapmanız gerektiği size resimli olarak anlatılacak. Biz yinede anlatalım. Harita içerisindeki kuşları uçağınızla geçtiğiniz güzargahın içinde bırakarak alanı kapatmalısınız. Ancak bu esnada kuşlara değmemeye dikkat etmelisiniz. Çünkü kuşlara değdiğiniz an kaybedersiniz. İyi eğlenceler dileriz.

Süper Mario Yarış 2 Süper Mario Yarış 2 Play Seçeneğine tıklayıp oyuncunuzu seçip oyuna başlıyorsunuz.Yön Tuşlarını kullanarak yarışta birinci gelmeye çalışacaksınız.İyi eğlenceler..