Atlı Köpek

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Atlı Köpek Oyunu Oyna

Atlı Köpek ; Oyuna giriş yaptıktan sonra bölümünüzü oluşturun ve seviyenizi seçin. Sonrasında mouse ile oyunun hemen altında bulunan ateş etme seçeneklerini kullanabilirsiniz.İyi oyunlar..

Atlı Köpek Oyunu 3618 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 47 Komik Oyunlar

Atlı Köpek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zırhlı Köpek Zırhlı Köpek Oyunda yapmanız gereken yön tuşları ile zırhlı köpeğin minik tank aracını kontrol etmek ve tabancası ile düşmanlarına nişan alıp ateş etmektir. Bölümleri ilk etaptan başlayarak tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler dileriz..

Tatlı Fırın Ekmeği Tatlı Fırın Ekmeği Taş fırında ekmek yapacaksınız. En lezzetli ekmekleri yaparak yemek için hazırlamalısınız. Mutfağa girin ve malzemeler ile ekmeği yaparak servise hazırlayın. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Talking Tom ile Köpek Talking Tom ile Köpek Sevimli ikili birbirlerine takılmaktan çok hoşlanmaktadırlar.Kontrol için mouse sayesinde haylaz Tom ile kopeğe bir çok komik hareketler yapabilir, Köpek ile de konuşan kedi Tom'a dayak atabilirsiniz. 

Ninja Köpek Ninja Köpek Ninja köpek oyununda ağaçta bulunan kahve rengi topları vurmalısınız. Topların arasında kırmızı olanına dokunmamanız gerekli. Aksi halde oyunda başarısız olursunuz. Mouse yardımı ile ninja köpeğin atış yapmasınız sağlayın. İyi şanslar.

Köpekli Bahçe Köpekli Bahçe Köpeklerin bulunduğu büyük bir bahçeyi istediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz. Oyuna başladığınızda sağ kenarda bir menü olacaktır. Buradaki 1,2,3,4 gibi butonlara tıklayarak bahçe görüntüsüne eklemek istediklerinizi seçebilirsiniz. Sadece farenizi kullanarak seçtiklerinizi bahçede herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.

Atlı Şovalyeler Atlı Şovalyeler Oyundaki iki şovalyenin savaş için hazırlıkları tamamlanmıştır. Oyuna giriş yaparak savaşçınızı seçebilir ve daha sonra başlatabilirsiniz. Şovalyeler atlarının üzerinde hızla ilerlemeli ve çarpışma zamanı yaklaştığında uzun mızrakları ile birbirlerini yere düşürmek için mücadele etmektedirler. Seçtiğiniz oyuncunuzu kontrol etmek için mouseyi kullanmanız yeterlidir. Ancak harekete geçtikten sonra oyunun tam ortasında geri sayım aracı belirecektir. Kendinizi bu zamana göre ayarladıktan sonra mouse ile tık yapıp mızrağınızı karşınızdan gelecek olan düşman şovalyeye doğru dengeli bir şekilde  tutmalısınız. Mızrağı yere düşürmemek için mouse ile birden fazla tık yapabilirsiniz. Aksi halde mızrağınız yere düşerse oyun başarısızlıkla sonuçlanacaktır. İyi eğlenceler dileriz..

Atlı Şövalye Atlı Şövalye İstediğiniz Şövalyeden seçip oyuna öyle başlıyoruz.Oyun Mouse ile oynanıp mauseye tıkladığımızda karşıdaki şövalyeye mızrağı fırlatmamız gerekiyor.Dairenin ortasından mızrak ile ne kadar hareket yaparsanız o kadar can götürüyor..Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Atlı Köpek Atlı Köpek Oyuna giriş yaptıktan sonra bölümünüzü oluşturun ve seviyenizi seçin. Sonrasında mouse ile oyunun hemen altında bulunan ateş etme seçeneklerini kullanabilirsiniz.İyi oyunlar..