Hawaii Alışveriş

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Hawaii Alışveriş Oyunu Oyna

Hawaii Alışveriş ; Alışveriş yapmayı çok seven kızımız bu kezde Hawaii'ye giderek yeni kıyafetler ve şık takılar peşindedir. Oyunda size verilen bir miktar para ile yeni eşyalar satın almalısınız.Yeni aldığınız bu ürünlere yüksek puanlar veren juri aynı zamanda para kazanmanızı sağlayacaktır. İyi şanslar dileriz..

Hawaii Alışveriş Oyunu 1124 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Giysi Giydirme Oyunları

Hawaii Alışveriş Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Hawaii Alışveriş Hawaii Alışveriş Alışveriş yapmayı çok seven kızımız bu kezde Hawaii'ye giderek yeni kıyafetler ve şık takılar peşindedir. Oyunda size verilen bir miktar para ile yeni eşyalar satın almalısınız.Yeni aldığınız bu ürünlere yüksek puanlar veren juri aynı zamanda para kazanmanızı sağlayacaktır. İyi şanslar dileriz..

Diego ile Alışveriş Zamanı Diego ile Alışveriş Zamanı Sevimli çocuk Diego alışveriş listesindeki eksikleri almak için yola çıkıyor. Listeyi tamamlayıp annesini mutlu edebilmesi ve de eşyaları taşırken onları düşürmemesi gerekiyor. Bunun için ona yardım etmelisiniz.

Alışveriş Şehri Alışveriş Şehri Alışveriş çılgınları için kendi şehrinizi kendiniz kurmalı ve her bölgede hedeflenen paraya ulaşarak yeni bölgelere geçmelisiniz. Yeni bölgelerdeki hedef yüksek olacak ancak yeni binalar sayesinden daha fazla kazanabileceksiniz. Farenizi kullanarak oynadığınız oyunda sol alt köşede bulunan menüden yararlanarak bina ve diğer yapıları inşa edebilir, saat butonuna tıklayarak alışverişi başlayabilirsiniz. "Start Game" butonuna tıklayarak oyuna giriniz.