Siyah Adamlar 3

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Siyah Adamlar 3 Oyunu Oyna

Siyah Adamlar 3 ; Siyah adamlar serisinin devamı olan bu oyunda mouseniz ile size verilen atış haklarını iyi bir şekilde değerlendirerek isabetli göndermeler yapmalısınız. Siyah adamlar bölümlerini geçmek için başarılı atışlar yapmaya çalışın.

Siyah Adamlar 3 Oyunu 18294 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 60 Dövüş Oyunları

Siyah Adamlar 3 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Odam 3 Yeni Odam 3 Katalogdaki tüm ögelerden istediğini seçerek sipariş edebilirsin ve sana ait odanı tam olarak düzenleyebilirsin.İyi Eğlenceler .Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Turbo Motor 3 Turbo Motor 3 Skip intro Start tıkla. Virajları takılmadan dön hızından düşme zamanın bitmeden finişe kadar ulaş. Tekrar oynamak için OK ardındanda Play Again Tıkla.

Siyah Yol Siyah Yol Tuzaklarla dolu siyah yolda oyuncunuzu başarıya giden yola ulaştırmalısınız. Giriş yapıp ilk levelden başlayarak yön tuşları yardımı ile silay yolun sonuna gitmeye çalışıyorsunuz. İyi eğlenceler dileriz..

Siyah Adamları Vur Siyah Adamları Vur Siyah adamları vur oyunu tam size göre. Diğer Siyah adam vurma oyunlarındaki gibi FARE ile hedeflerimizi vuruyoruz.Siyah adamlar 3 oyunumuzdaki gibi görünsede farklı bölümleri var. Mermilerimiz kısıtlı olduğundan tek mermi ile birden fazla siyah adam vurmaya çalışmalısınız. Oynadığınız oyunu yeniden başlatmak isterseniz R tuşuna basmanız yeterli olacaktır.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Siyah Adamlar 3 Siyah Adamlar 3 Siyah adamlar serisinin devamı olan bu oyunda mouseniz ile size verilen atış haklarını iyi bir şekilde değerlendirerek isabetli göndermeler yapmalısınız. Siyah adamlar bölümlerini geçmek için başarılı atışlar yapmaya çalışın.

Siyah Adamlar 2 Siyah Adamlar 2 Hepinizin bağımlısı olduğu siyah adamlar 2 oyunu oynamak için PLAY tuşuna bastıktan sonra oyunumuza başlıyoruz. Diğer Siyah Adamlar oyunlarında olduğu gibi bu oyunumuzda da en düşük seviyeden başlıyoruz. Merminizi idareli harcayın çok fazla yoklar. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Sinir Küpü 3 Sinir Küpü 3 Sinir küpü oyununun üçüncü versiyonu sizlerle. Oyunda küpleri deliğe sokmalısınız. İyi eğlenceler.

Renk Dünyası 3 Renk Dünyası 3 Renk dünyasında yapmanız gereken renkli top fırlatma yuvasından fırlatacağınız topun rengini seçerek fırlattığınız top rengi ile hedefteki renk kütlesini eşleştirmelisiniz. Kütle topun rengini alacaktır. İyi eğlenceler.

Park Ustası 3 Park Ustası 3 Park Ustası 3 oyununa girmek için "Start Race" yazan yere tıklayınız.Ardından da bölüm "1" i seçiniz.Oyunda amacınız kurallara uyarak arabayı sürmektir.Arabayı sürerken ışıklara,yol çizgilerine,yayalara,diğer arabalara çarpmamaya dikkat ediyorsunuz.Arabayı kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanınız.Bölümleri geçtiğinizde alkışlarla yeni levele geçiyorsunuz.Her yeni levelde işiniz daha da zorlaşıyor.İyi eğlenceler....

Mükemmel 3 boyutlu Yarış Mükemmel 3 boyutlu Yarış 3d mükemmel bir yarış Oyununa nedersiniz? Araba yarış oyunu yüklendiğinde space (boşluk) butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Radyo çalışanları kendi aralarında kim daha usta şöför olduğunu kanıtlamak için kendi aralarında yarış düzenliyor. Karakterinizi seçip bu yarışı iyi derecede bitirin. Oyun 3 boyutlu olduğu için görsel olarak harika bir oyundur. Araba oyunu araba yarışı sevenler icin yapılmıştır. En güzel ve en yeni oyunları yenioyun.gen.tr adresinde oyna yabilirsiniz.