Kahraman Dövüşçü

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kahraman Dövüşçü Oyunu Oyna

Kahraman Dövüşçü ; Kahraman Dövüşçünün rehinelerin bulunduğu alana girerek rehin alınan kişileri kurtarması gerekiyor.Oyunda Kahramanımız yön tuşları ile hareket ettirip boşluk ya da X Tuşu ile kötü adamlara karşı kendinizi korumalısınız...

Kahraman Dövüşçü Oyunu 908 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Dövüş Oyunları

Kahraman Dövüşçü Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sevimli Kahramanlar Sevimli Kahramanlar Ünlü çizgifilm kahramanları bu oyunda birbirleri ile savaşıyor. Derenin iki ucundan ortada dolaşan ateşleri vurmaya çalışacaksınız. Oyunu "FARE" ile oynayabilirsiniz. Oyunkolu ekibi iyi eğlenceler diler. En çok ateşi kim vurursa oyunu o kazanacak. Oyun yüklendikten sonra başlamak için "PLAY GAME" butonuna tıklayıp karakterinizi seçmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Savaş Kahramanı Savaş Kahramanı Acemi savaş kahramanımız karşısına çıkan düşmanlarını etkisiz hale getirmesi lazım. Oyun Tuşları W a S D Mouse ve R Tuşu ile şarjör doldurarak düşmanları öldürün.İyi Eğlenceler.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Kahraman Şövalyeler Kahraman Şövalyeler Play butonuna tıklayın ve profilinizi oluşturun. Mouse ile atak yapacağınız düşmanlarınızı belirleyerek onların güçlerini azaltmalısınız. İyi şanslar..

Kahraman Robot Kahraman Robot Oyunumuzdaki kahraman robotun prensesi kurtarabilmesi için ilk etaptan başlayarak ilerlemeye çalışmalısınız Robutumuzu kontrol edebilmek için oyunun hemen altında bulunan power butonuna tıklayarak ve verilen hakları zamanında uygun yerlere yerleştirerek bölümleri geçmelisiniz İyi eğlenceler...

Kahraman Pilot Kahraman Pilot Oyunda sizi yok etmeye çalışan zombi uçakları ve helikopterleri ile karşılaşacaksınız. Kahraman pilot silahlu uçağı sayesinde bu düşmanlarını vurarak etkisiz hale getirmelidir. Yön tuşları yardımıyla kahraman pilotun uçağını kontrol edebilir, X tuşu ile ateş açabilir ve C tuşu ile aşağıya bombalar gönderebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz..

Kahraman Pepeyi Boya Kahraman Pepeyi Boya Çılgın kahramanımız pepeyi en kısa sürede boyayıp eğlenin. Hızlı olmanız gerekiyor. Biran önce kahramanımızı uygun renklerle boyayın. Mouse ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Kahraman Dövüşçü Kahraman Dövüşçü Kahraman Dövüşçünün rehinelerin bulunduğu alana girerek rehin alınan kişileri kurtarması gerekiyor.Oyunda Kahramanımız yön tuşları ile hareket ettirip boşluk ya da X Tuşu ile kötü adamlara karşı kendinizi korumalısınız...

Kahraman Dinazor Kahraman Dinazor Oyuna girişte yumurtadan çıkan minik dinazorun kontrolünü W,a,s,d tuşları ile sağlayarak onu yok etmeye çalışan düşmanlarından korumanız gerekiyor. Mouse ile yol üzerindeki kutuları parçalayıp içinden çıkan itemleri toplayın. Bir an önce gücünüzü toplayıp tüm tehditleri ortadan kaldırmalısınız. İyi şanslar..

Kahraman Çocuk Kahraman Çocuk Kahraman çocuğa yardım etmeli ve kötü canavarlarla mücadele etmelisin.

Dövüşçü Mario Dövüşçü Mario Mario'ya zarar vermek isteyen düşmanlarını etkisiz hale getirmelisiniz. W,a,s ve d tuşlarını kullanarak kontrolü sağlayabilir, J ve K tuşları ile de savunmanızı yaparak mario'yu koruyabilirsiniz. İyi eğlenceler..