Zıplayan Top

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Zıplayan Top Oyunu Oyna

Zıplayan Top ; Zıplayan kırmızı top ile bütün sarı baloncukları toplamalısınız. Sürekli zıplayan kırmızı topu yönlendirmek biraz zor olsa da oyuna başladıktan sonra çok eğlenceli bir hal alıyor. Yön tuşları ile zıplayan topu kontrol edebilirsiniz.

Zıplayan Top Oyunu 1602 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -5 Çocuk Oyunları

Zıplayan Top Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Toplayış Zorlu Toplayış Elmaları toplamak için kendinizi frenlemek zorunda olduğunuz bu oyunda kaylara çarparak durmaklı ve yönünüzü buna göre bulmalısınız. İyi eğlenceler.

Zıplayan Top Zıplayan Top Zıplayan kırmızı top ile bütün sarı baloncukları toplamalısınız. Sürekli zıplayan kırmızı topu yönlendirmek biraz zor olsa da oyuna başladıktan sonra çok eğlenceli bir hal alıyor. Yön tuşları ile zıplayan topu kontrol edebilirsiniz.

Zıplayan Motor Zıplayan Motor Minik motor üzerine binen şişko adamın bulunduğu bölgeden hızlı bir şekilde fırlayarak trafiğe doğru uçarak girmesi gerekiyor. Sol köşedeki hız göstergesini göz önünde bulundurarak maksimum seviyedeyken mouse ile tık yapıp motoru uçurabilirsiniz. Yola indiğinde zıplayan motorun deposunda bir adet roketleme skili vardır. Kaza yapmadan önce bunu kullanabilirsiniz. Bunun dışında havadaki paraları ve diğer ekipmanları toplayabilirseniz havadaki kalış süreniz oldukça yüksek olacak ve skorunuz artacaktır.

Zıplayan Kurabiye Zıplayan Kurabiye Zıplayan kurabiye gökyüzüne doğru yükselmeye çalışıyor. Fare ile zıplayan kurabiyeyi yönlendirerek en yüksek noktaya ulaştırmaya çalışın. Yıldızlara çarparak zıplamasını sağladığınız kurabiyeyi aşağıya düşürmemeye çalışın.

Zıplayan Fil Zıplayan Fil Zılayan fil oyunu keyifli dakikalar geçirebilieceğiniz hoş oyunlardan bir tanesinidir. Bu oyunda yapmanız gereken önce playa basıp oyuna girmek olacak. Ardından ise kontrol ettiğiniz fil ile maceraya başlayarak engellerden zıplayarak geçmeli ve yıldızı toplamalısınız.

Yuvarlanan Top 2 Yuvarlanan Top 2 İlk Bölümden başlayarak oyunun Yön tuşlarını kullanarak topun yuvarlanmasını sağlayarak mavi alana düşmesini sağlamalısınız.İyi eğlenceler.

Yılbaşı Hediyesi Topla Yılbaşı Hediyesi Topla Sevimli köpek ile eğlenceli bir oyuna hazır mısınız? Karda kayan köpeği kontrol ederek yılbaşı hediyelerini toplamalısınız.

Yeşil Topları Patlat Yeşil Topları Patlat Yeşil Topları Patlat oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

X Topları X Topları X şeklinde renkli toplardan oluşan cismi alt tarafta bulunan top fırlatma aletini kullanarak vurmalısınız. Aynı renge sahip en az 3 topu yanyana getirerek patlatabilirsiniz. Her bölümde amacınız ortadaki renkli topu tek başına bırakmaktır. En kısa sürede tüm topları yoketmelisiniz.

X Toplar X Toplar X Toplar oyununu oynamak için hemen tıklayınız.