Uzay Koşusu

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uzay Koşusu Oyunu Oyna

Uzay Koşusu ; Uzay boşluğa düşmeden parkurun sonuna kadar koşmalısınız. Eğlenceli bir koşu olacak.

Uzay Koşusu Oyunu 1419 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 2 Çocuk Oyunları

Uzay Koşusu Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uzaylılar ve Koyunlar Uzaylılar ve Koyunlar Büyük bir savaş topumuz var ve bu topumuzla uzaydan gelen yaratıklara koyun fırlatarak yaratıkların yok olmasını hedefliyoruz mouse yardımı ile koyunlarımızı fırlatacağımız yönü ve hızı ayarlıyoruz sonrasında sol tuş ile koyunu fırlatarak rakibe büyük darbeler vuruyoruz.

Uzay Polisi Uzay Polisi Yeni bir tehlikeli görev sizi bekliyor.Aracın kasasında bulunan radyasyon yüklü kasayı devirmeden ve yön tuşlarını kullanarak hedefe Ulaştırmalısnız..

Uzay Motor Yarı Uzay Motor Yarı 2039 yılında motor yarışları nasıl olurdu acaba diye merak edenler bu oyunu oynasınlar. Oyun yüklendikten sonra 'PLAY' tuşuna basınız ve ardından motorunuzu seçip yarışa başlayınız. Oyun klavye yön tuşları ile oynanıyor.Herkese iyi eğlenceler

Uzay Koşusu Uzay Koşusu Uzay boşluğa düşmeden parkurun sonuna kadar koşmalısınız. Eğlenceli bir koşu olacak.

Uzay Kapsülü Uzay Kapsülü PlayStation Portable tarafından üretilen eğlenceli bir oyuna hazır mısın? Sadece kontrol tuşlarını kullanarak uzay kapsülünü hareket ettirebilir ve platforma parçalanmadan inmesini sağlamalısın. Gezegenin yüzeyi iniş için uygun olmadığı için platforma iniş yapmaya özen gösterin. Sınırlı yakıtınız olduğunu unutmayın ve dikkatli olun.

Uzay Boşluğu Uzay Boşluğu Uzay boşluğundaki yıldızları toplayıp kara deliğin açılmasını sağlayın. Dikkatli olun meteorlar size zarar verebilir.

Uzay Arabası Uzay Arabası Uzay Arabası oyununun yüklenmesi bittikten sonra "New Game" butonunabasıp oyuna başlıyorsunuz.Başldığınız oyunda amacınız uzaylılarla iligli hortum görünümündeki yere varmaktadır.En baştaski seviyelerde çok kolay gözüken uzay araba oyunu ilerki seviyelerde çok daha zorlaşacaktır.En ufak bir hatada araba ters dönerse hemen patlacaktır.Arabayı sürmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınınız.Yeni seviyeye geçerken "Next Level " yazan yere tıklayınız.İyi oyunlar....

Tommy uzay aracı Tommy uzay aracı Tommy uzay aracı oyununun yüklenmesi bittikten sonra "Start" butonuna tıklıyorsunuz.Oyunda aracı kontrol edeceğiniz klavyedeki yön tuşlarını gördükten sonra "Play" butonuna yani başla diyorsunuz.Oyunda amacınız aracınızı bayrağın olduğun yere park etmek olacaktır.Yalnız göründüğü gibi kolay değildir.Çok hassas bir şekilde aracı park etmelisiniz.Aksi hale araç hemen patlıyor.Araç patladığında tekrar başlamak için "Try again" yazan yere tıklamalısınız.İyi oyunlar...

Süper Uzaylı Süper Uzaylı Oyunda süper uzaylıya yardımınız gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra mouse ile süper uzaylının silahını kullanmasını sağlayın.İyi eğlenceler..

Hobo Uzayda Hobo Uzayda Uzaylıların hoboya zarar vermemesi için kendisini savunmasına yardım etmen gerekiyor. Yön tuşları ile hoboyu kontrol edebilir, A,S ve D tuşları ile hamlelerinizi yapabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz..