Uçan Bebek

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Uçan Bebek Oyunu Oyna

Uçan Bebek ; Taş devrindeki insanlar bebeklerini mancınık ile fırlatıyor. Bebekleri yönlendirerek en uzağa gitmelerini sağlayın.

Uçan Bebek Oyunu 663 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Çocuk Oyunları

Uçan Bebek Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uçan Tazmanya Canavarı Uçan Tazmanya Canavarı Sevimli kahramanların sevilen karakteri Tazmanya Canavarı'nın güzel bir oyunu. Oyunda taz yine iş başında ve uçmaya çalışıyor. Geriye doğru gelerek sapanı gerdirin ve en uzağa uçmaya çalışın. İyi oyunlar.

Uçan Taksi Uçan Taksi Eğlenceli ve gelecekte olabilecek bir oyun oynamak için hemen "Play,level 1,Play" butonlarına basınız.Oyun klavyenizdeki yön tuşları ile oynanmaktadır.Aracınızla sizi bekleyen müşterleri bir an önce alıp istediği yere bırakmalısınız.Bırakırken aracınızda ufak tefek çarpıklar olabilir.Hasarı düzeltmek için anahtarları alınız.Oyunsa süre çok kısıtlıdır.Zaman kaybederek müşterileri almanız oyun sürenizin bitmesine ve oyunu kaybetmenize yol açacaktır.Uçan taksinize alışmaya çalışınız.İyi oyunlar...

Uçan Postacı Uçan Postacı Uçan posta adamının binalardaki mağdurları toplarak posta kutusuna götürmesi gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra ona yardım etmelisiniz. Yapmanız gereken yön tuşları ile penceredeki insanları tutmak ve posta kutusuna götürmek olacaktır. Hızlı gitmek için boşluk tuşunu kullanmalısınız. Bu sayede daha zor ve zamanlı bölümlerde oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler..  3d shockwave eklentisi olmak zorundadır. Eğer yoksa Burdan İndir

Uçan Meyveler Uçan Meyveler Meyveler uçaktan atlıyor. Yere düşene kadar meyvelerin önüne çıkan tüm baloncukları toplamalısınız. Çemberlerin içindeki şeillere göre meyveleri sıralayıp içinden geçmelisiniz. Eğlenceli meyveler yere düşünceye kadar en yüksek puanı siz toplamalısınız. İyi eğlenceler.

Uçan Klozet Uçan Klozet Oyunda uçan klozetin performans parçalarını tamamlayarak bitirmenizi istenen yolu uçarak geçmeniz istenmektedir. Bunun için sürekli denemeler yapıp yüksek skorlar elde etmelisiniz.

Uçan Gonzo Uçan Gonzo Gonzoyu fırlatarak havuzun içine sokmaya çalışmalısınız. Bunun için fırlatıcının yönünü ve hızını belirleyerek gonzoyu havuza sokmaya çalışmalısınız. Tüm ayarları yapıp kırmızı tuşa basmanız yeterli olacaktır.

Uçan Fifi Uçan Fifi Fifi ile havadaki çiçekleri toplamalısın. Fareni kullanarak oynadığın oyunda çiçekten çiçeğe zıplayarak gökyüzüne doğru ilermelisin.

Uçan Çocuk Uçan Çocuk Uçan çocuğu uzağa fırlatabilmeniz için gerdirme işlemini iyi bir şekilde yapmanız gerekiyor. Mouse ile fırlatıcı üzerinde bulunan çocuğu kontrol ettirerek uygun anı yakaladığınız fırlatın. İyi eğlenceler..

Uçan Bebek Uçan Bebek Taş devrindeki insanlar bebeklerini mancınık ile fırlatıyor. Bebekleri yönlendirerek en uzağa gitmelerini sağlayın.

Uçan Amigo 2 Uçan Amigo 2 Beceri oyununda, amigonun yukarıya başarılı bir şekilde uçarak ulaşması için dikenli toplardan oluşan kaktüslerden uzak durması gereklidir.İyi oyunlar..