Küçük Yerliler

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Küçük Yerliler Oyunu Oyna

Küçük Yerliler ; Küçük yerli askerler buda heykellerini kaybetmişler ve onları bulmak zorundalar. Siz de iki küçük yerliyi yönlendirerek budaları aramak için yola koyulmalısınız. Budaları bulduktan sonra başlangıç noktasına dönüp buda heykellerini yerlerine yerleştirmelisiniz. Oyunda iki küçük yerliyi aynı anda yönlendirmek zorundasınız. Kapıları açmak için bir yerli kapı butonunda durmalı diğer yerli iste kapıdan içeri geçip budayı almalı. Yüksek yerlere çıkmak için küçük yerliler osuruyorlar. Komik hareketleri olan küçük yerliler oyununda çok eğleneceksiniz. İyi eğlenceler.

Küçük Yerliler Oyunu 1352 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Çocuk Oyunları

Küçük Yerliler Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Küçük Yerliler Küçük Yerliler Küçük yerli askerler buda heykellerini kaybetmişler ve onları bulmak zorundalar. Siz de iki küçük yerliyi yönlendirerek budaları aramak için yola koyulmalısınız. Budaları bulduktan sonra başlangıç noktasına dönüp buda heykellerini yerlerine yerleştirmelisiniz. Oyunda iki küçük yerliyi aynı anda yönlendirmek zorundasınız. Kapıları açmak için bir yerli kapı butonunda durmalı diğer yerli iste kapıdan içeri geçip budayı almalı. Yüksek yerlere çıkmak için küçük yerliler osuruyorlar. Komik hareketleri olan küçük yerliler oyununda çok eğleneceksiniz. İyi eğlenceler.

Küçük Cadı Küçük Cadı Cadılar bayramında canavara dönüşen insanları kurtarmak küçük cadının ellerinde. Ona yardım ederek canavarlara sihir yapmalısın. Cadıya saldıran canavarlara dikkat etmelisiniz. Menüde sağ alt köşede bulunan "Play Game" butonuna tıklayarak oyuna başlayabilirsiniz.