Arabalar 2

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Arabalar 2 Oyunu Oyna

Arabalar 2 ; Vizyona girmek üzere olan yeni Arabalar 2 filminin ücretsiz flash oyunu sinemalardan önce OyunKolu'nda. Çocukların severek izlediği Cars filminin oyununu oynarken zamanın nasıl geçtiğini farkedemeyeceksiniz. Farenizi kullanarak iki resim arasındaki farkı bulmalısınız. Dikkatlice iki resim arasındaki değişiklikleri arayın. Daha sonra farklı olan yerleri fare ile tıklayarak düzeltin. Her resim daha karmaşık olduğu için oyun her bölümde daha da zorlaşıyor. İyi eğlenceler.

Arabalar 2 Oyunu 1196 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Çizgi Film Oyunları

Arabalar 2 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yuvarlanan Top 2 Yuvarlanan Top 2 İlk Bölümden başlayarak oyunun Yön tuşlarını kullanarak topun yuvarlanmasını sağlayarak mavi alana düşmesini sağlamalısınız.İyi eğlenceler.

Yeşil Dünya 2 Yeşil Dünya 2 Yeşil dünya oyunu strateji oyunları arasında bulunan eğlenceli bir oyundur. Yeşil dünyanızı ve yeşil dostlarınızı korumak için sol alt kenarda bulunan savunma kulelerini kullanmalısınız. Savunma kulelerini uygun karelere düzenli bir şekilde dizmeli ve gelen düşmanların geçmesine izin vermemelisiniz. Her bölümden sonra yeni bir savunma kulesine sahip olacaksınız. Bol şanslar.

Yeşil Araba 2 Yeşil Araba 2 Oynamak istediğiniz bölümü seçtikten sonra enter tuşuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Yön tuşları ile yeşil arabayı kontrol edebilir sizden gitmenizi istenen varış noktasına ulaşabilirsiniz.

Yarış Arabaları Yarış Arabaları Yarış Arabaları oyunu boyutu yüksek bir oyun olduğu için yüklemesi biraz zaman alabilir.Oyun yüklemesi tamamlandığında "Start" butonuna basınız.İlk açık olan bölüme tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyunda aracınızı klavyenizdeki "Ok" tuşları ile kontrol edip,Space(boşluk) ile zıplayabiliyorsuz ve "Z" tuşu ile az da olsa uaçabiliyorsunuz.Oyundaki "Bonus" kelimesini tamamlayacak harfleri toplayıp, yüksek puanlar kazanınız.Yıldızlarıda toplayıp yollarda kaza yapmadan "Finish"e doğru ilerleyiniz.İyi oyunlar....

Uykucu Fil 2 Uykucu Fil 2 Kahramanımız Uykucu fili uyandırarak bulunduğu yerden yuvarlanması gerekiyor.Oyunumuz mouse ile kontrolü ile diğer hayvanları kontrol etmeli.Oyundaki tüm bölümleri geçerek uykucu fili uyandırmalısınız.Keyfili Oyunlar.

Ünlüler Yapboz 2 Ünlüler Yapboz 2 Zorluk seviyeni seç ve sonra resim parçalara ayrılmadan önce birkaç saniye içinde resmi ezberleyerek bir araya getir. Seçmek için bir yapboz parçasına tıkla ve sonra bunu başka bir parçayla değiştirmek için başka bir parçaya tıkla. Bol şanslar..

Uçan Amigo 2 Uçan Amigo 2 Beceri oyununda, amigonun yukarıya başarılı bir şekilde uçarak ulaşması için dikenli toplardan oluşan kaktüslerden uzak durması gereklidir.İyi oyunlar..

Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 Uçak parket 2 oyununda gelen uçakların kontrollerini siz ele alarak uygun yere park yapmalısınız. Hangi uçağın hangi park yerine gireceğini anlamak için uçağın ucundaki renk ile park yerindeki renk aynı olmalıdır. Oyun kontrolü yön tuşları iledir. İyi eğlenceler dileriz..

Tuzaklı Yollar 2 Tuzaklı Yollar 2 Tuzaklarla dolu alanlardan geçerek çıkış kapısına ulaşmalısınız.Yoldan geçerken altınları da toplamalısınız.Yön Tuşları ile adamı kontrol ederek boşluk tuşu ile engellerden ve tuzaklardan zıplayabilirsiniz. Mouse ile ise verilen kolonları uygun yerlere yerleştirmeniz gerekiyor. İyi eğlenceler..

Turbo Motor 2 Turbo Motor 2 1. Anahtara tıkla. 2. Bronze tıkla. 3. Go ya tıkla. Motorunu Faren ile yönlendirip sol tıkı ilede gaz veriyorsun.