Civciv Yarışı 4

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Civciv Yarışı 4 Oyunu Oyna

Civciv Yarışı 4 ; Civciv yarışı oyununun dördüncü serisi olan bu oyunda diğer bölümlerde olduğu gibi rakip yarışçıları yenebilmek için mücadele ediyorsunuz. Yön tuşları ile civcivinizin idman yaparken kontrol etmesini sağlayın.

Civciv Yarışı 4 Oyunu 16311 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 76 Çiftlik Oyunları

Civciv Yarışı 4 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Uyuyan Kutu 4 Uyuyan Kutu 4 Uyuyan kutu oyunları serisine bir yenisi daha ekleniyor. Bu eğlenceli zeka oyununda uyuyan kutuyu uyandırarak düşürmeye çalışıyorsunuz. Mouseniz ile şekiller çizerek tahta üzerinde ağırlıklar oluşturun. İlk bölümden oyuna başlayarak başarı sağladığınız taktirde tüm etapları bitirebilirsiniz. İyi şanslar..

Unicorn Yarışı Unicorn Yarışı Unicorn Yarışı

Süper Mario Araba Yarışı Süper Mario Araba Yarışı Oyuna başlarken harita içerisinden yarışmak istediğiniz bölgeyi seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde bulunan diğer yarışçıları geçerek finale ulaşıp haritada kilitli olan bölgeleri açtırarak haritanızı genişletebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde soru işaretli kutulara zıplayarak içlerinden çıkan değişik vitaminleri toplayarak oyun içerisinde değişik yetenekler sergileyebilirsiniz. Oyunu içerisinde klavyenizin "W", "A", "S" ve "D" tuşlarını kullanarak ilerleyebilirsiniz.

Patlatma Yarışı Patlatma Yarışı Patlatma Yarışı Oyununda woobies benzeri cisimleri aynı renkte olan eşleriyle yan yana veya üst üste getirip Patlatmanız isteniyor.İyi Eğlenceler..

Otoyolda Savaş 4 Otoyolda Savaş 4 Otoyolda Savaş 4 yeni oyun serisinin harika oyununu oynamak için oyununun yüklenmesinden sonra "Start" butonuna basmanız yeterlidir.Otoban da polis arabası ile size işaret edilen hırsızları yakalamalısınız.Otobanda olduğunuz içinde trafiğin içinde olduğunu için diğer arabalara çarpmamalısınız.Suçluyu görüp polis arabasıyla arkasından arabasına çarpıp onu durdurmalısınız.Polis arabanızı kullanmak için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız.Çok hızlı giderseniz fren sıkmak için "Space(boşluk)" tuşuna basabilirsiniz.İyi oyunlar...

Otoyol Yarışı oyunu Otoyol Yarışı oyunu Otoyolda yarışmaya hazırmısınız? Yön tuşlarıyla kontrolü sağlıyoruz. Sol tarafta gösterge ve kalan süre gösterilmekte size ayrılan sürede en iyi dereceyi yapabilecek misiniz bakalım?Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Otoyol Yarışı Otoyol Yarışı Otoyol Yarışı beğenerek oynayacağınız yarış oyunlarından biridir.Oyunun yüklemesi bitince oyun paneli karşınıza gelecektir.Orada size iki seçenek sunuluyor.Ya "Arcade Mode" seçebilirsiniz hazır arabalardan kullanıp yarışabilirsiniz ya da "New Game" yazan yere tıklayıp yarışa kendi dizayn edebileceğiniz bir arabayla yarışabilirsiniz.Aracınıza dizayn yapmak istiyorsanız "Garage" yazan yere tıklayınız.Herşey hazısa "Race" yazan yere tıklayıp arabanızı sürmeye başlayabilirsiniz.Arabanızı sürmek için de "ok tuşları",space(boşluk) fren tuşu,"Z" nitro tuşudur.Yollardaki bonusları,hakları ve nitroları almayı unutmayınız.İyi oyunlar...

Otoban Yarışı Otoban Yarışı Otoban yarışı oyunu ile bakalım bu yarışta kim kazanacak, zorlu bir araba yarışı oyunu sizi bekliyor, haydi hemen oyuna başla.

Olimpiyat 100 Metre Yarışı Olimpiyat 100 Metre Yarışı Olimpiyat 100 Metre Yarışı oyununda start diyerek oyuna başlıyoruz.Sporcu arkadaşımızı yarışta birinci gelmesi için yön tuşlarıyla sağ ve sol tuşlarıyla yarışmacının birinci gelmesini sağlamalıyız.İyi Eğlenceler. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Nitro Araba Yarışı Nitro Araba Yarışı Süper hızlı arabalar ile yarış yapacaksın. Bütün rakip arabalarını yenmen gerekiyor. Çok hızlı hareket ederek yarışmayı kazanmalısın. Nitro motoru kullanarak daha da hızlanabilirsin. Arabanızı Yön tuşları ile kontrol ederek, X tuşu ile nitro motoru kullanabilirsiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.