Büyük Çiftlik

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Büyük Çiftlik Oyunu Oyna

Büyük Çiftlik ; Büyük çiftliğinizde ortalıkta gezen civcivleri toplayın. Bu arada süreniz kısıtlı. Bonusları toplayarak sürenizi uzatabilir ve puanınızı arttırabilirsiniz.

Büyük Çiftlik Oyunu 1583 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Çiftlik Oyunları

Büyük Çiftlik Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Minik Çiftlik Minik Çiftlik Minik çiftlik oyununda kurduğunuz çiftliği geliştirerek para kazanmalı ve çiftliğinizi zarara uğratmadan ayakta tutmalısınız.

JoJonun Komik Çiftlik Gösterisi JoJonun Komik Çiftlik Gösterisi Zaman bitmeden önce tüm hayvanlara yardım edin.Ne kadar çabuk bitirirseniz o kadar çok puan kazanırsınız.Bol şanslar. Yön tuşları- Haraket Etme .

Eğlenceli Çiftlik 3 Eğlenceli Çiftlik 3 Çok beğenilen ve oynanan Eğlenceli Çiftlik oyununun üçüncüsü çıktı. Eğlenceli Çiftlik 3 oyununda kış aylarında çiftliğinizi işletiyorsunuz. Oyun grafiklerinde ve görevlerindeki farklılıklar oyuna başladığınızda dikkat çekiyor. Öncelikle ticari konuda özellikler eklenmiş. Örneğin ürün fiyatlarıyla ilgili indirimler yapabiliyorsunuz. Her yeni bölüme geçişinizde "Shop" menüsünden özel aletler satın alabiliyorsunuz. Mevsim kış olduğu için ürünlerde donma olabiliyor ve ürünlerin donmaması için fön makinası kullanmalısınız. Her bölümde daha hızlı olup daha büyük bir çiftliğe ulaşabilirsiniz. Oyunda farenizi kullanarak çiftliğinizi işletin.

Eğlenceli Çiftlik 2 Eğlenceli Çiftlik 2 Eğlenceli çiftlik oyununun yep yeni bir bölümüyle karşınızdayız. Oyunda köyünüze gelen inşaatcılar yüzünden zor durumdasınız. Ve köyünüzü satın alıp yıkmak istiyorlar. Siz de köyü kurtarmak için elinizden geleni yapmalısınız. Daha hızlı çalışıp daha fazla para kazanmalısınız. Çiftliğinizi daha da genişletmek için daha fazla para kazanmalı yeni yerler satın almalısınız. Fare ile kamyonunuza mal yükleyebilir, daha sonra kasabadaki dükkanlara satabilirsiniz.

Çiftlikte Yardımcı Çiftlikte Yardımcı Bu Oyunda şirin atların bakıcılığından sorumlusunuz atların ihtiyaçlarını karşılayıp bölümleri bitirmeye çalışınız.

Çiftlik Traktörü Çiftlik Traktörü Çiftlik traktörü ile çiftlikte yetiştirdiğiniz ürünleri marketlere satacaksınız. Traktörünüze ürünleri yükleyin ve götürülecek yere götürün. Ürünlere hasar vermeden taşımanız gerekiyor. Çiftlik traktörünü Yön tuşları ile kontrol edebilir ve marketi Space ile yönlendirebilirsiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Çiftlik Su Hattı Çiftlik Su Hattı Çiftlik sakinleri olan tavuklar ve inekler içecek su bekliyorlar. Onlara bu suyun iletilmesi için boruları doğru bir şekilde bir birine bağlamanız ve en sonunda suyu pompalamaya çalışın. Güzel bir çiftlik oyunu ve aynı zamanda bir zeka puzzle oyunu.

Çiftlik Oyunu Çiftlik Oyunu Çiftlik oyunu ve çiftlik oyunları süper bir çocuk oyunudur. Her gün çiftliğiniz ile ilgilenmeniz, yeni işler tamamlayarak para kazanmanız ve ilave objeler alarak hayatı devam ettirmeniz gerek. Çiftlik oyunları , çiftlik oyunu zoptirik.com da oynanır.

Çiftlik Oyunları Çiftlik Oyunları Çiftlik oyunları içinden en güzelinden birisi. Oyunda güneş batmadan tüm hayvanları kümeslere sokmanız gerek. En güzel çiftlik oyunları zoptirik de.

Çiftlik Mahsulleri Çiftlik Mahsulleri Çiftlik mahsulleri toplama yarışına başlamak için önce play butonuna basmalısınız. Ardından kız veya erkek yarışmacıyı seçerek sol alt köşedeki Challenge Mode butonuna basmalı ve continue diyerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun bir yarış halinde geçeceği için seçtiğiniz tarafın altında bulunan sebzeleri kontrol etmeli ve yarışa başlamalısınız. Eğer erkeği yönlendiriyorsanız onun altındaki sebzeleri en sona götürmeden toplamalısınız. Bunu yapmanız yolu ise birbiri ile aynı üç sebzeyi bir araya getirip yok etmek olacak. Rakip yarışmacıdan hızlı olmalı ve mahsüllerinizi rakibinizden daha hızlı toplamalısınız.