sponsorlu

Boyama Oyunları

0/0

Boyama Oyunları Boyama Ustası,Araba Boyama,Ben 10 Boyama,Neşeli Kız Boyama,Minik Kız Boyama

Beyblade Boyama Beyblade Boyama Çocukların severek izledikleri Beyblade çizgi filminin kahramanlarını istediğiniz gibi boyayabileceğiniz kolay bir oyun. "Begin" dedikten sonra elinizdeki fırça ile hangi rengi boyamak istiyorsanız onu seçiyorsunuz ve resmin üstüne tıklıyorsunuz.

Kuran-ı Kerim Harfleri Kuran-ı Kerim Harfleri Kuran-ı Kerim harflerini öğrenebileceğiniz bir oyun. Aynı zamanda boyama da yapabiliyorsunuz.

Neşeli Kız Boyama Neşeli Kız Boyama Oyunda sağ alt menüde bulunan renklerden seçip, resimde istediğimiz yere uyguluyoruz.

Narnia Boyama Narnia Boyama Narnia'nın renksiz fotoğrafını en uygun şekilde renklendirin. Oyun yüklendikten sonra başlamak için "PLAY" butonuna tıklamanız yeterli. İyi eğlenceler.

Pokemon Boyama Pokemon Boyama Oyuna başlamak için iki bayraktan biri seçmelisiniz. Daha sonra sağ menüde bulunan renklere tıklayıp, boyamak istediğiniz yere tıklamalısınız.

Yugioh Boyama Yugioh Boyama Çizgi film karakteri Yu-gi-oh'u sağ taraftaki menüyü kullanarak boyayabilirsiniz. Fırça ile boyamak istediğiniz renge seçip, karakterin üzerinde istediğiniz yere tıklayabilirsiniz.

Winx Boyama Kitabı Winx Boyama Kitabı Sağ altta bulunan Winks üyelerinden birini seçerek boyamaya başlayabilirsiniz.

Twilight Boyama Twilight Boyama Twilight filminin başrol oyuncularını istediğiniz gibi renklendirebilirsiniz.'Play' butonuna tıklayarak oyuna girebilirsiniz.

Minik Kız Boyama Minik Kız Boyama Sevimli ayısıyla beraber parkta oynayan minik kızın dünyasını renklendirmek ister misiniz? Alt tarafta bulunan renkleri kullanarak resimdeki herşeyi boyayabilirsiniz.

Ben 10 Boyama Ben 10 Boyama Eğlence dolu Ben 10 oyunlarının en yenisi boyama oyunu. Oyunda Ben 10 karakterlerini sağdaki menüyü kullanarak istediğiniz gibi boyayabilirsiniz. Oyuna başlamak için 'Play' butonuna tıklamalısınız.

Tavşanköy - Boyama Tavşanköy - Boyama Tavşanköy'deki evleri ve manzaraları boyayın. Kovalardaki harflerin eşlerini bulun ve boyayın. İyi eğlenceler.

Adibou Boyama Adibou Boyama Eğitici çizgi filmler arasında yer alan fransız kökenli Adibou için yapılmış bir boyama oyunu. Oyunda hatırlatma resmini kullanarak hangi renkleri kullanmanız gerektiğini öğrenebilirsiniz. Ayrıca sağ tarafta bulunan renkler sekmesine tıklayarak, değişik renkler elde edebilirsiniz. İki rengin birleştiğinde oluşturdukları rengi öğrenebilirsiniz.

Boyama Ustası Boyama Ustası Boyama ustası oyununda yapmanız gereken size verilen bir çok rente bulunan kalemleri kullanarak bunun yanında size verilen boş olan ancak çizgilerle belirtilmis yerleri kendi keyfinize göre boyayıp süsleyebilirsiniz. İstediğiniz resimi istediğiniz renge boyayıp silebilirsiniz.

Renkli Arılar Renkli Arılar Mouse kontrolü ile aynı renkteki arıları bir arada bulunmaya çalışmalısınız. Böylece oyunda yüksek skorlar yapabilir ve başarı kazanabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Dinazorlu parkur Dinazorlu parkur Zorlu yollarda dağ arabanız ile dinazorlu parkuru bitirin..Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Kahraman Pepeyi Boya Kahraman Pepeyi Boya Çılgın kahramanımız pepeyi en kısa sürede boyayıp eğlenin. Hızlı olmanız gerekiyor. Biran önce kahramanımızı uygun renklerle boyayın. Mouse ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

0/0