Barbie ve Sünge

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbie ve Sünge Oyunu Oyna

Barbie ve Sünge ; yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbie ve sünger bob aynı karede haydi oyuna..Herkese iyi eğlenceler.

Barbie ve Sünge Oyunu 1612 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -3 Barbie Oyunları

Barbie ve Sünge Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zirvedeki Kadın Zirvedeki Kadın Hayatınızın kadını zirvede. Ona ulaşın. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Yukarı ok tuşu zıplamak için.

Zirve Kayak Zirve Kayak Dağın zirvesinde kayak yapan iki kardeşe katılmak ister misin? Oyuna başlamadan önce seçeceğin karakterle dağın zirvesinden aşağıya doğru kayabilirsin. Bu sırada yoluna çıkan engellere dikkat etmelisin.

Voleybol Oynayan Sünger Bob Voleybol Oynayan Sünger Bob Sevimli çizgi film kahramanımız voleybol oynayarak eğlenceli dakikalar geçirmek istiyor. Anlaşılan voleybol konusunda da baya marifetli. Sizin yapmanız gereken mouse yardımıyla onu yönlendirerek space tuşu sayesinde topa vurmasını sağlamak.

Veteriner Lisa Veteriner Lisa Veteriner Kız ile yaramazlık yapan hayvanları tedavi edeceksiniz. Hayvanlara yardım ederek onları ne kadar çok sevdiğinizi gösterin.

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Barbie bu kezde veterinerlik yapıyor. Barbie tam bir hayvan severdir her türlü hayvanları çok ilgiyle tedavi eder ve ilgilenir. Müşterilerinizin sevimli hayvanlarının sorunlarını halledip ve hastalıklarının tedavisini yaptıktan sonra müşterilerinizden paraları kazanabilirsiniz. Barbienin hayvanları incelemesine yardımcı olabilmek için Mouse'u kullanabilirsiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Venture Lite Mo Venture Lite Mo Venture Lite Motorsiklet

Venedik Pizza Venedik Pizza Venediğin su kanallarından birinde pizzacı çocuk dağıtabildiği kadar pizza dağıtmak zorunda. Hem hızlı gitmesi hem de pizzaları sahiplerine ulaştırmalı. Ona yardım etmek için 'Play' butonuna tıklayıp ana menüye daha sonrada Enter ve 1 tuşlarına basarak oyuna girebilirsiniz.

Uzaylılar ve Koyunlar Uzaylılar ve Koyunlar Büyük bir savaş topumuz var ve bu topumuzla uzaydan gelen yaratıklara koyun fırlatarak yaratıkların yok olmasını hedefliyoruz mouse yardımı ile koyunlarımızı fırlatacağımız yönü ve hızı ayarlıyoruz sonrasında sol tuş ile koyunu fırlatarak rakibe büyük darbeler vuruyoruz.

Uçan Meyveler Uçan Meyveler Meyveler uçaktan atlıyor. Yere düşene kadar meyvelerin önüne çıkan tüm baloncukları toplamalısınız. Çemberlerin içindeki şeillere göre meyveleri sıralayıp içinden geçmelisiniz. Eğlenceli meyveler yere düşünceye kadar en yüksek puanı siz toplamalısınız. İyi eğlenceler.

Topla ve Patlat Topla ve Patlat Topla patlat oyununda yapmanız gereken yukarıdaki renk kutucuklarından aynı renktekileri toplayarak aynı rengin üzerine atmak. Bu şekilde kutuları patlatabilir ve oyunu tamamlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.