Barbi

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Barbi Oyunu Oyna

Barbi ; Barbie oyunları arasında yer alan en yeni Barbi oyununda sadece farenizi kullanarak resimlerde gizlenmiş kalpleri bulmalısınız. Her resimde farklı yerlerde gizli durumda olan kalpler bulunuyor. Fareniz yardımıyla kalplere tıklamalı ve resimdeki tüm kalpleri bulmalısınız.

Barbi Oyunu 2705 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 10 Barbie Oyunları

Barbi Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Veteriner Barbie Veteriner Barbie Barbie bu kezde veterinerlik yapıyor. Barbie tam bir hayvan severdir her türlü hayvanları çok ilgiyle tedavi eder ve ilgilenir. Müşterilerinizin sevimli hayvanlarının sorunlarını halledip ve hastalıklarının tedavisini yaptıktan sonra müşterilerinizden paraları kazanabilirsiniz. Barbienin hayvanları incelemesine yardımcı olabilmek için Mouse'u kullanabilirsiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Tasarımcı Barbie Tasarımcı Barbie Barbie bu kezde kıyafet tasarımı yapmak için bir işe başlıyor. Her gün iş yerinde giyinişi ve güzelliği ile herkezi etkilemeli. Barbieyi giydirmek ve süslemek için Mouse'u kullanmanız yeterli olacaktır. İş yerinde sizin adınızı verirse müşterileriniz dahada artacaktır ve sizinde para kazanmanız kolaylaşabilir.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Tasarımcı Barbi Tasarımcı Barbi yenioyun.gen.tr Barbie ile birbirinden şık elbiseler, çantalar, etekler, pantalonlar tasarlayın.Herkese iyi eğlenceler.

Prenses Barbie Prenses Barbie yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.

Güzel Barbie Güzel Barbie Güzeller güzeli Barbieyi hazırlamanız gerekiyor. Barbie arkadaşları ile buluşacak ve sizin seçimleriniz ile güzelleşmek istiyor. Barbieyi çok güzel yapmalısınız. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Bebek Barbieler Bebek Barbieler yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Bebek barbieleri birbirinden güzel elbiseleri giydireceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

Bebek Barbie Bebek Barbie Sevilen oyuncak bebek Barbie şimdi de giydirme oyunu ile sizlerle. Oyunda sevimli Barbie'mize pijama giydiriyoruz. Yapmanız gereken fare(mouse) yardımıyla istediğiniz pijamayı Barbie'nin üzerine bırakmak.

Barbie'nin Günü Barbie'nin Günü yenioyun.gen.tr Barbinin Günü

Barbie'nin Giys Barbie'nin Giys yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbimizin giysi dolabından en güzel elbiselerini barbimize giydireceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie'nin Evi Barbie'nin Evi yenioyun.gen.tr Barbienin Evi