sponsorlu

Barbie Oyunları

0/2

Barbie Oyunları Barbie Temiz Mutfak, Barbie Kumpır, Barbie Bebek Giydir, Barbie Melikhanesi, Barbie Hafıza Barbie Makyaj

Temiz Mutfak Temiz Mutfak Temiz mutfak oyununa başlarken play butonuna basmanız size yardımcı olacaktır. Bundan sonra ise odanın dağınık olan kısımlarını toplamaya başlamalısınız. Gereksiz şeyleri çöpe diğer eşyaları ise kontrol edip uygun yerlere koymalısınız. Bunun için eşyayı sürüklemeniz yeterli olacak. İyi eğlenceler.

Barbi Barbi Barbie oyunları arasında yer alan en yeni Barbi oyununda sadece farenizi kullanarak resimlerde gizlenmiş kalpleri bulmalısınız. Her resimde farklı yerlerde gizli durumda olan kalpler bulunuyor. Fareniz yardımıyla kalplere tıklamalı ve resimdeki tüm kalpleri bulmalısınız.

Barbie Kumpir Barbie Kumpir Patates ile kumpir yapmaya çalışan güzel Barbie'ye yardım etmeli ve talimatlara uyarak süre bitmeden işlemi tamamlamalısınız. Yavaş yavaş kumpir için gerekli malzemeleri yapacak ve sevgilisi için en güzel kumpiri hazırlayacaktır. "Start" butonuna tıklayarak kumpir yapmaya başlayabilirsiniz.

Patlak Suratlar Patlak Suratlar Oyunda yapmanız gereken patlak iki suratı bir araya getirmek adına çabalamak olacak. Bunun için size verilen parçaları(destek, odun) kullanarak yüzleri buluşturmalısınız. İyi eğlenceler.

Barbie Hafıza Barbie Hafıza Hafıza oyunlarını sevenlerin beğeneceği yeni bir Barbie hafıza oyunu. Oyunda kapalı durumda bulunan Barbie kartlarını tek tek açmalı ve aynı resme sahip iki kartı bulmaya çalışmalısınız.

Barbie Zıpla Barbie Zıpla Minik Barbie ile eğlenceli bir yükseğe zıplama oyunu. Farenizi kullanarak yönlendireceğiniz küçük Barbie, oyun kağıtlarını alarak daha yukarı zıplayabiliyor. Sırayla kağıtları toplayarak ulaşabildiğiniz en yüksek noktaya ulaşmaya çalışmalısınız.

Bebek Barbie Bebek Barbie Sevilen oyuncak bebek Barbie şimdi de giydirme oyunu ile sizlerle. Oyunda sevimli Barbie'mize pijama giydiriyoruz. Yapmanız gereken fare(mouse) yardımıyla istediğiniz pijamayı Barbie'nin üzerine bırakmak.

Barbie Bebek Barbie Bebek Dünyaca ünlü Barbie Bebeği çevresindeki eşyaları kullanarak istediğiniz gibi giydirebilirsiniz. 'Play' yazısına tıklayarak oyuna girebilirsiniz.

Barbie Bebek Giydir Barbie Bebek Giydir Haydi kızlar Barbie giyinmesi için yardımcı olun. Onu en baştan giydirin. Kıyafetleri farenizle sürükleyip uygun yerlere bırakmanız yeterli. İyi Eğlenceler!..

Barbie Malikanesi Barbie Malikanesi Sevilen Barbie karakteri evine yerleşiyor ve sizde ona yardım ediyorsunuz. Fare(Mouse) yardımıyla eşyaları istediğiniz gibi taşıyıp, yerleştirebilirsiniz. Gerisi zevkinize kalmış..

Barbie Kamyonu Barbie Kamyonu Barbie mizin şirin kamyonuyla yüklenen şeker ve oyuncakları zorlu arazi şartlarından geçerek varış noktamıza düşürmeden ulaştırmaya çalışacağız.

Barbie Kumbir Barbie Kumbir Barbiemiz sevgilisine özel bir kumbir yapmaya çalışıyor.Önergeleri izleyerek barbiemize bu konuda yardımcı olacağız.

Barbie Bisiklet Barbie Bisiklet yenioyun.gen.tr En güzel Barbie oyunlarını yayınlamaya devam ediyoruz.barbie bisiklet oyunu bisikleti yön tuşlarını kullanarak kelebek ve çiçekleri toplayın suya ve taşlara dikkat edin en iyi puanı toplayın ve oyunu kazanın...Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Mimi Barbie Mimi yenioyun.gen.tr de en güzel ve en yeni barbie oyunlarını sizler için yayınlanmaya devam ediyoruz.Oyunda Barbie mimiyi giydireceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

Tasarımcı Barbi Tasarımcı Barbi yenioyun.gen.tr Barbie ile birbirinden şık elbiseler, çantalar, etekler, pantalonlar tasarlayın.Herkese iyi eğlenceler.

Prenses Barbie Prenses Barbie yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.

Barbie Yapboz 2 Barbie Yapboz 2 .Barbinin çok güzel yapboz oyunu sizlerle.Yapbozu en kısa zamanda bitirin rekor kırın.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Basketbo Barbie Basketbo yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.

Bebek Barbieler Bebek Barbieler yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Bebek barbieleri birbirinden güzel elbiseleri giydireceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Dans Barbie Dans yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Örnekte verilen harektleri hatasız yapın. Yön tuşlarını hareketiçin, space tuşunu zıplamak için kullanın.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Baloda 2 Barbie Baloda 2 yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbimiz baloya gidecek ama ne giyeceğine karar veremedi ve bizede barbimizi baloya hazırlamak düştü.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Baloda Barbie Baloda yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbimiz baloya gidecek ama ne giyeceğine karar veremedi ve bizede barbimizi baloya hazırlamak düştü.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Yapboz Barbie Yapboz yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbienin çok güzel yapboz oyunu sizlerle.Yapbozu en kısa zaman bitirip rekor kıralım.herkese iyi eğlenceler.

Barbie ve Sünge Barbie ve Sünge yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbie ve sünger bob aynı karede haydi oyuna..Herkese iyi eğlenceler.

Barbie ve  Sevg Barbie ve Sevg yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbie ve sevgilisi ile çok eğlenceksiniz.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie'nin Giys Barbie'nin Giys yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbimizin giysi dolabından en güzel elbiselerini barbimize giydireceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Modası Barbie Modası yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbimizle birlikte modayı yakından takip edeceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Makyaj Yap Barbie Makyaj Yap yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbimize makyaj yapacağız.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie Kış Barbie Kış yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.Barbiemize kış elbiseleri giydireceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

Barbie ilkbahar Barbie ilkbahar yenioyun.gen.tr en yeni ve en güzel barbie oyunları sizler için yayınlamaya devam ediyor.BArbiemizi birinden şık ilkbahara uygun elbiseler giydireceğiz.Herkese iyi eğlenceler.

0/2