Avatar Kale Yıkma

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Avatar Kale Yıkma Oyunu Oyna

Avatar Kale Yıkma ; Her yaştan izleyici kitlesine sahip olan avatar filminin oyunları YeniOyun kalitesi ile sizlerle. Bu oyuna play tuşuna basarak başlıyorsunuz. Ardından ise kendinizi muhteşem bir savaşın içinde buluyorsunuz. Yapmanız gereken kendi bölgenizi koruma altına alarak rakip bölgeye avatar güçlü özel atışları yaparak karşı kaleyi yok etmeye çalışmalısınız. Rakip kalenizi yerle bir etmeden siz onun kalesini çökertmelisiniz. İyi eğlenceler.

Avatar Kale Yıkma Oyunu 2924 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -13 Avatar Oyunları

Avatar Kale Yıkma Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeşil Duvarı Yıkmaca Yeşil Duvarı Yıkmaca Fareyi turuncu renkli kutunun içine getirerek okunuzu yeşil duvara doğru gerdirin bıraktığınızda duvarı yıkmaya başlayacaksınız. Bölümler gittikçe zorlaşacak. İyi eğlenceler...

Savaş Kalesi Savaş Kalesi Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile kalenizi kontrol edebilirsiniz. Gelen düşmanları vurmak için mouseyi kullanmalısınız.Bunun dışında yukardan aşağı doğrı bırakılan prensesi kalenize almalı ve korumasını sağlamalısınız. Böylece oyunda başarılı olabilirsiniz. İyi eğlenceler..

Kaleni Savun Kaleni Savun Oyunu başlatarak gelen canavarları ve düşmanları yok etmelisiniz. Mouse kontrolü sayesinde size zarar vermek isteyen düşmanlarınızın üzerine nişan alıp ve havan topu göndermeleri yapın.İyi eğlenceler dileriz..

Kale Koruyucusu Kale Koruyucusu Oyunun amacı kahraman askerler yetiştirerek kalenizi savunmanız gerekmektedir.Tuzaklar ve engellerden oluşan surlar yapabilirsiniz.Oyun mouse ile oynayabilirsiniz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Kale Komutanı Kale Komutanı Oyuna giriş yapıp ilk bölümden başlayarak düşman kalelere saldırılar düzenleyin ve galip gelmek için mücadele edin. Mouse ile mevcut olan askerlerinizi diğer bölgelere göndermeler yaparak virane kaleleri ele geçirin. İyi şanslar..

Kale Gardiyanı Kale Gardiyanı Pusuya yatan kale gardiyanı düşmandan kaleyi kurtarmak zorunda. Mouse ile oynanan bu oyunda nişan alarak düşman askerlerinin kaleye yaklaşmamalarını sağlamalısınız.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Çift Kale Maç Çift Kale Maç Oyunun kontrolü mouse iledir. Mouse yardımı sayesinde topu alabilir, takım arkadaşınıza paslar verebilir ve şut çekebilirsiniz. Atışlarınızın başarılı olması için uygun anı bularak şutunuzu gönderin.

Avatar Kale Yıkma Avatar Kale Yıkma Her yaştan izleyici kitlesine sahip olan avatar filminin oyunları YeniOyun kalitesi ile sizlerle. Bu oyuna play tuşuna basarak başlıyorsunuz. Ardından ise kendinizi muhteşem bir savaşın içinde buluyorsunuz. Yapmanız gereken kendi bölgenizi koruma altına alarak rakip bölgeye avatar güçlü özel atışları yaparak karşı kaleyi yok etmeye çalışmalısınız. Rakip kalenizi yerle bir etmeden siz onun kalesini çökertmelisiniz. İyi eğlenceler.

Avatar Kale Savaşları Avatar Kale Savaşları Beğeniyle takip edilen Avatar çizgi filminin en yeni oyunları YeniOyun adresinde bulabilirsiniz. Oyunda oynamak istediğiniz kaleyi seçtikten sonra savaşa başlıyor ve karşınızdaki düşman kalesini yıkmaya çalışıyorsunuz. Seçtiğiniz taşları kaleye fırlatarak zarar vermelisiniz.

Avatar Aşkı Avatar Aşkı Avatar filminde Na'vi prensesi ile insanların kullandığı Avatar arasındaki aşk herkesi büyülemişti. Bu ikiliye özel oyunda onları istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.