sponsorlu

Avatar Oyunları

0/0

Avatar Oyunları Avatar Kale Yıkma,Avater Arena,Avatar Kale Savaşları

Avatar Arena Avatar Arena Avatar çizgi filminin yepyeni oyunu Arena oldukça kapsamlı bir oyun. İsterseniz antrenman yapabiliyorsunuz, isterseniz turnuvayı seçerek savaşa başlayabilirsiniz. Avatar çizgi filmiyle alakalı oyunları Yenioyun takip edebilirsiniz.

Avatar Avatar Sıranız geldiğinde soldaki hamlelerden birini yapın.İlki güçlü saldırı,ikincisi hızlı saldırı,üçüncüsü ultra saldırı. Bunları ardarda kullanarak "combo" yapabilirsiniz. "Guard" ile savunma yapılır. Her başarılı savunmanız sizin saldırınızda başarı getirir. 3 veya daha fazla düşman aynı şekilde saldırırsa zarar görürsünüz. "Guard" kısmında çıkan "Momo" düşmanın sonraki atağını size gösterir. Alttaki üçlünün ilki sizi tedavi eder ama düşman da yardım çağırır,ikincisi su saldırısı üçüncüsü bumerang. Avatar çizgi filmiyle alakalı oyunları Oyunkolu.com 'da takip edebilirsiniz.

Avatar 2 Avatar 2 Yönetmen James Cameron yaptığı filmlerle gündem olmayı her zaman başardı. Gişe başarısı yönünden dikkat çeken Avatar filminin ikincisi 2014 yılında vizyonda olacak. Çekimlerine başlanan Avatar filmiyle ilgili oyunda bir karakter seçmeli ve bu karakterin kabilesini kurup, düşmanlarla savaşmasını sağlamalısınız. Her savaşa başlarken ilk önce madenci çıkartarak altın madenine göndermelisiniz. Böylece savaş sırasında paranız bitmeyecektir. Madenci sayısı istediğiniz kadar olduğunda saldırı için asker birimlerinden birini göndermelisiniz. Her bölüm sonrası askerlerini geliştirebilirsiniz.

Avatar Kale Savaşları Avatar Kale Savaşları Beğeniyle takip edilen Avatar çizgi filminin en yeni oyunları YeniOyun adresinde bulabilirsiniz. Oyunda oynamak istediğiniz kaleyi seçtikten sonra savaşa başlıyor ve karşınızdaki düşman kalesini yıkmaya çalışıyorsunuz. Seçtiğiniz taşları kaleye fırlatarak zarar vermelisiniz.

Avatar Kale Yıkma Avatar Kale Yıkma Her yaştan izleyici kitlesine sahip olan avatar filminin oyunları YeniOyun kalitesi ile sizlerle. Bu oyuna play tuşuna basarak başlıyorsunuz. Ardından ise kendinizi muhteşem bir savaşın içinde buluyorsunuz. Yapmanız gereken kendi bölgenizi koruma altına alarak rakip bölgeye avatar güçlü özel atışları yaparak karşı kaleyi yok etmeye çalışmalısınız. Rakip kalenizi yerle bir etmeden siz onun kalesini çökertmelisiniz. İyi eğlenceler.

Atlı Şövalye Atlı Şövalye İstediğiniz Şövalyeden seçip oyuna öyle başlıyoruz.Oyun Mouse ile oynanıp mauseye tıkladığımızda karşıdaki şövalyeye mızrağı fırlatmamız gerekiyor.Dairenin ortasından mızrak ile ne kadar hareket yaparsanız o kadar can götürüyor..Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Kastle Koins Kastle Koins Maceracı kahramanımız Kobalt, Zebub'un hazinesini kaybetti. Sizin göreviniz 20 zorlu aşamada Kobalt'a yardım etmek ve hazineyi bularak son patron düşmana ulaşmak..Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

0/0