Gizli Öpücük

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Gizli Öpücük Oyunu Oyna

Gizli Öpücük ; Vanessa Zack ile öpüşmek istiyor ama hep başkaların gözleri üstünde olmasından çok rahatsız. Bu insanların kafalarına mikrofonunla vurarak uzaklaşmalarına yardımcı ol.

Gizli Öpücük Oyunu 1391 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Aşk Oyunları

Gizli Öpücük Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Gizli Ressam Gizli Ressam Gizli ressam oyununa başlamak için önce star butonuna basmalısınız. Ardından ise shape class butonuna basarak oyuna başlayabilirsiniz. Bu oyunda yapmanız gereken ve oyunun amacı ise resim yapan ve sizin tuale dokunmanızı istemeyen ressamın resimini bozmak. Bunun için ressam resime bakmıyorken fare ile tıklayarak resimin bozulmasını sağlamalısınız. Yukarıda bulunan ve siz gizlice resimi boyadıkça yükselen çizgiyi sonuna kadar doldurmaya çalışmalısınız. Ressam su fırçasını yıkarken resimi bozmaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler

Gizli Öpücük Gizli Öpücük Vanessa Zack ile öpüşmek istiyor ama hep başkaların gözleri üstünde olmasından çok rahatsız. Bu insanların kafalarına mikrofonunla vurarak uzaklaşmalarına yardımcı ol.

Gizli Nişancı Gizli Nişancı Kendi yerinizi alın ve oradan düşmanlarınıza ateş açın. Çok hızlı olmanız en kısa sürede görünmeden bütün düşmanlarınızı vurmanız isteniyor. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Gizli Harfler Gizli Harfler Gizli harfler odanın heryerine dağılmış durumda. Bu alfabe harflerini bulabilmek için büyütecinizi kullanabilirsiniz.

Denizdeki Gizli Eşyalar Denizdeki Gizli Eşyalar Oyuna giriş yaptıktan sonra alandaki gizli eşyaları sizin bulmanız isteniyor. Mouse ile eşyalar üzerine tıklayıp bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm eşyaları tespit ettiğiniz takdirde oyundaki diğer bölümlere geçiş yapabileceksiniz. İyi şanslar..