sponsorlu

Aşk Oyunları

0/0

Aşk Oyunları Sınıfta Aşk,Sevgilini Öp,Babana Yakalanma,Okulda Flört, ve daha nice aşk oyunları sizleri bekliyor.

Sınıfta Aşk Sınıfta Aşk Sevgilinizin yanında oturuyorsunuz ona masum şekilde yanağından öpmek istiyorsunuz ancak bunu öğretmeniniz sizi yakalamadan yapmanız gerekiyor.

Tehlikeli Flört Tehlikeli Flört Oyunda karşınızdan gelen kızları puan kazanmak için öpmeniz gerekiyor. Yanlış birisini öperseniz başınız fena halde derde girebilir.

Ofis Aşkı Ofis Aşkı İşyerinde birbirine aşık olan çift patrona görünmeden öpüşmek istiyor. Eğer patron görürse işten kovulacak olan beyfendi sizden yardım bekliyor.

Kalp Hırsızı Balo Kalp Hırsızı Balo Mause nizi kullanarak ilerleyin, gördüğünüz erkeklere fare ve sol tıklama kullanarak aşk ışınlarınızı yönlendirip kalpleri sizin aşkınızla dolana kadar ışınlayın, rakiplerinizde aynı erkeğe nişan ala bilirler, bu durumda arka arkaya sol tıklama yaparak rakibinizin ışınlarını alt etmeye çalışın, belirlenen süre içerisinde ne kadar çok erkeği kendinize aşık edebilirsiniz o kadar çok puan alırsınız.

Kiss Me Kiss Me Oyunumuz sevgilinizi başkaları görmeden öpebilmektir 3 kalp kutucuğu dolduğunda bölüm atlıyorsunuz ve kişiler yani karakterler değişiyor.

Aşk Bebeği Aşk Bebeği Aşk bebeğini ok tuşları ile hareket ettirin. Boşluk tuşu ile ateş etmesini sağlayın.

Gizli Öpücük Gizli Öpücük Vanessa Zack ile öpüşmek istiyor ama hep başkaların gözleri üstünde olmasından çok rahatsız. Bu insanların kafalarına mikrofonunla vurarak uzaklaşmalarına yardımcı ol.

Flört Etme Flört Etme Kız arkadaşın anlamadan elinden geldiği kadar çok başka kızlarla flört et.

Aşk Aşk Elinden geldiği kadar çok erkekleri tavla. Belirtilen sayıda erkeklerin tavladığında diğer seviyeye geçersin. Diğer kızlara dikkat edin çünki onlarda erkekleri tavlamaya çalışıyor.

Sevgili Ara Sevgili Ara Tüm erkekler (yada kızlar) arasında rüyandaki erkeği yada kızı bul. Ve onu öp ama başkaları bakarken sakın öpme.

Sevgilini Öp Sevgilini Öp Jenny buluşacağı kisiyle öpüşmek istiyor, fakat ailesinin görmesini istemiyor. Kimsenin bakmadığı anlarda sevgilini öp.

Aşkını Bul Aşkını Bul Kalpleri topla ve şeytan, yarasa ve yılanlardan uzak dur.

Çapkın Çapkın Güzel kızlara el öpücükleri üfleyin, dikkat edin yanlış kişiyi öpmeyin.

Erkek Tavla Erkek Tavla Sınıfındaki diğer kızlara en büyük erkek tavlayıcısının kim olduğunu göster! Sınıfındaki tüm erkeklerin sana aşık olmalarını sağla. Başka bir kız sana meydan okursa, ona dersini ver.

Babana Yakalanma Babana Yakalanma Babanızla televizyon izlerken ev telefonu çalar babanız telefonla konuşurken ona yakalanmadan güzel bayanların olduğu kanalı açın. Güzel kızlara bakarken baban seni görmesin. Yoksa sana çok kızar.

Sınıfda Flört Sınıfda Flört Elinden geldiği kadar çok erkekleri hipnoz ederek onları tavlayın. Bir erkek için bazen başka bir kızlarla dövüşeceksin, Mause ile hızlı bir şekilde tıklıyarak dövüşü kazanın.

Okulda Flört Okulda Flört Okulda yürüyerek elinden geldiği kadar çok erkekleri kazan!

Flört Et Flört Et Elinden geldiği kadar çok erkeklerin aklını çel ve diğer kızlar ile yarış.

Kızları Öp Kızları Öp Kalpleri boşalmadan tüm kızları öpmeye çalışın.

Anneler Günü Hediye Öpücüğü Anneler Günü Hediye Öpücüğü Anneler gününün yaklaşmasıyla annemizi o gün diğer günlerden farklı olarak daha nasıl fazla sevindiririz hesapları yapmaya başlamışızdır kafamızda. Belkide bir çok hediyeden ziyade ona olan sevgimizi samimiyetle göstermemiz onun için en büyük hediyedir.

Randevu Testi Randevu Testi Hayalindeki randevuya hazırlanmak için oyunu hemen başlat ve boş isim yerlerini doldurarak teste başla. İyi şanslar..

Zirvedeki Kadın Zirvedeki Kadın Hayatınızın kadını zirvede. Ona ulaşın. Ok tuşlarıyla hareket ediyorsunuz. Yukarı ok tuşu zıplamak için.

Aşk Testi Aşk Testi Aşk testi yapmak isteyenlere gelsin bu oyun.Aşık olduğun kişinin adını girerek oyuna başlayabilirsiniz..Eğlenceli ve bir o kadar basit bir oyun.

Kızların Ev Partisi Kızların Ev Partisi Güzel ve bakımlı kızımız arkadaşlarıyla evde pijama partisi yapacaklar ama kızımız arkadaşlarına en şık pijaması ile gösteriş yapmak istiyor. Kızımıza en yakışan pijamayı bularak onu partiye hazırlayabiliriz. Pijamaları denemek veya seçmek için Mouse'u kullanabilirsiniz. Seçtiğiniz pijama hoşuna giderse size kocaman bir öpücük verecek.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

0/0