Park Yolu Çizme

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Park Yolu Çizme Oyunu Oyna

Park Yolu Çizme ; Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde bulunan arabanın park etmesini sağlamanız gerekmektedir. Oyun içerisinde arabayı siz kontrol edemediğinizden dolayı arabayı park edemiyorsunuz. Bu yüzden dolayı oyun içerisinde arabanın kusursuz bir şekilde park edebilmesini sağlamak için arabanın üstünden başlayarak park alanına doğru, hiç bir yere çarpmayacak şekilde bir çizgi çiziyorsunuz ve çizgi çizme işlemi tamamlandıktan sonra ekranın üst kısmında bulunan "go" düğmesine basarak arabayı harekete geçiriyorsunuz. Eğer araba kusursuz bir şekilde park edebilirse oyun içerisinde ilerleyen bölümlerde oynayabilirsiniz.

Park Yolu Çizme Oyunu 874 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 3 Araba Oyunları

Park Yolu Çizme Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Park Zorlu Park Platform üzerindeki araç ile diğer arabalara nişan alıp patlatmalısınız.Yapmanız gereken verilen atış haklarını iyi bir şekilde değerlendirerek aracın park bölgesinde durmasını sağlamaktır. İyi şanslar..

Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme oyununun yüklenmesinden sonra "Play" butonuna basıp,oyunun içine girince "Space(boşluk)" butonuna basınız.Tır çalışır haldeyken klavyedeki yön tuşlarıyla size ayrılmış yere doğru tırınızı sürüp,düzgünce park ediniz.Eğer herhangi bir yere dokunursanız oyun hemen bitecektir.Çok dikkatli olarak bütün bölümleri geçmeye çalışınız.İyi oyunlar...

Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 Uçak parket 2 oyununda gelen uçakların kontrollerini siz ele alarak uygun yere park yapmalısınız. Hangi uçağın hangi park yerine gireceğini anlamak için uçağın ucundaki renk ile park yerindeki renk aynı olmalıdır. Oyun kontrolü yön tuşları iledir. İyi eğlenceler dileriz..

Uçak Parket Uçak Parket Aynı renge sahip uçakları havaalanına park etmeniz isteniyor.

Uçak Park Et Uçak Park Et Havaalanına inen yolcu uçaklarını ait oldukları park yerine ulaştırmalı ve yolcuları indirdikten sonra tekrar havalanması için indiği piste geri götürmelisiniz. Uçakları istenilen alana zarar vermeden götürmeli ve iniş pistinde fazla uçak tutmamaya çalışmalısınız.

Tren Yolu Oluşturma Tren Yolu Oluşturma Oyunda yapmanız trenin ilerlemesi için kopuk raylardan bir yol oluşturarak düzgün bir yolu tamamalak.

Taksi Park Etme Taksi Park Etme Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde park etmek istediğiniz dört taksiden birini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde gri renkli bölgelere arabayı hiç biryere çarpmadan park etmeniz gerekmektedir. Oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirisiniz. Oyun içerisinde sizin park etmenizi zorlaştırmak için bazı engeller bulunmaktadır. Bu engelleri oyun içerisinde akılcıl davranarak atlatabilir, arabayı park edebilir ve üst bölümlerde oynayabilirsiniz.

Sahil Parkı Sahil Parkı Oyuna başlayabilmek için ilk öncelikle oyunun yüklenmesini beklemeniz gerekmektedir. Oyun yüklendikten sonra oyuna başlayabilmek için ekranda görmüş olduğunuz "start game" düğmesine basarak oyuna başlayabilirsiniz. Oyuna başladıktan sonra oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde bazı engeller bulunmaktadır. Bu engellere çarpmadan oyun içerisinde gösterilen alana arabayı getirerek park etmeniz gerekmektedir. Oyun içerisinde size 20 civarında bir hak verilmektedir ve 20 kere kaldığınız yerden oynama hakkınız var.en yeni oyunları yenioyun.gen.tr adresinde oyna ya bilirsiniz.

Polis Otopark Polis Otopark Polis otopark oyununda polis arabasını belirtilen noktaya zarar vermeden belirlenen süre içinde yön tuşları ile park edeceksiniz.İyi eğlenceler.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Plaj Otoparkı Plaj Otoparkı Oyunumuzda ok tuşlarını kullanarak arabaların yön kontrollerini sağlamalısınız. Yol üzerinde gideceğiniz yönü gösterek ok işaretleri ile karşılaşacaksınız. Gerekli takibi yaparak araçları otoparka götürmelisiniz.