Park Ustası 3

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Park Ustası 3 Oyunu Oyna

Park Ustası 3 ; Park Ustası 3 oyununa girmek için "Start Race" yazan yere tıklayınız.Ardından da bölüm "1" i seçiniz.Oyunda amacınız kurallara uyarak arabayı sürmektir.Arabayı sürerken ışıklara,yol çizgilerine,yayalara,diğer arabalara çarpmamaya dikkat ediyorsunuz.Arabayı kontrol etmek için klavyenizdeki yön tuşlarını kullanınız.Bölümleri geçtiğinizde alkışlarla yeni levele geçiyorsunuz.Her yeni levelde işiniz daha da zorlaşıyor.İyi eğlenceler....

Park Ustası 3 Oyunu 949 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 0 Araba Oyunları

Park Ustası 3 Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Zorlu Park Zorlu Park Platform üzerindeki araç ile diğer arabalara nişan alıp patlatmalısınız.Yapmanız gereken verilen atış haklarını iyi bir şekilde değerlendirerek aracın park bölgesinde durmasını sağlamaktır. İyi şanslar..

Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme oyununun yüklenmesinden sonra "Play" butonuna basıp,oyunun içine girince "Space(boşluk)" butonuna basınız.Tır çalışır haldeyken klavyedeki yön tuşlarıyla size ayrılmış yere doğru tırınızı sürüp,düzgünce park ediniz.Eğer herhangi bir yere dokunursanız oyun hemen bitecektir.Çok dikkatli olarak bütün bölümleri geçmeye çalışınız.İyi oyunlar...

Yeni Odam 3 Yeni Odam 3 Katalogdaki tüm ögelerden istediğini seçerek sipariş edebilirsin ve sana ait odanı tam olarak düzenleyebilirsin.İyi Eğlenceler .Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Uçak Parket 2 Uçak Parket 2 Uçak parket 2 oyununda gelen uçakların kontrollerini siz ele alarak uygun yere park yapmalısınız. Hangi uçağın hangi park yerine gireceğini anlamak için uçağın ucundaki renk ile park yerindeki renk aynı olmalıdır. Oyun kontrolü yön tuşları iledir. İyi eğlenceler dileriz..

Uçak Parket Uçak Parket Aynı renge sahip uçakları havaalanına park etmeniz isteniyor.

Uçak Park Et Uçak Park Et Havaalanına inen yolcu uçaklarını ait oldukları park yerine ulaştırmalı ve yolcuları indirdikten sonra tekrar havalanması için indiği piste geri götürmelisiniz. Uçakları istenilen alana zarar vermeden götürmeli ve iniş pistinde fazla uçak tutmamaya çalışmalısınız.

Turbo Motor 3 Turbo Motor 3 Skip intro Start tıkla. Virajları takılmadan dön hızından düşme zamanın bitmeden finişe kadar ulaş. Tekrar oynamak için OK ardındanda Play Again Tıkla.

Taksi Park Etme Taksi Park Etme Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde park etmek istediğiniz dört taksiden birini seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde gri renkli bölgelere arabayı hiç biryere çarpmadan park etmeniz gerekmektedir. Oyunu klavyenizin yön tuşlarını kullanarak oynayabilirisiniz. Oyun içerisinde sizin park etmenizi zorlaştırmak için bazı engeller bulunmaktadır. Bu engelleri oyun içerisinde akılcıl davranarak atlatabilir, arabayı park edebilir ve üst bölümlerde oynayabilirsiniz.

Siyah Adamlar 3 Siyah Adamlar 3 Siyah adamlar serisinin devamı olan bu oyunda mouseniz ile size verilen atış haklarını iyi bir şekilde değerlendirerek isabetli göndermeler yapmalısınız. Siyah adamlar bölümlerini geçmek için başarılı atışlar yapmaya çalışın.

Sinir Küpü 3 Sinir Küpü 3 Sinir küpü oyununun üçüncü versiyonu sizlerle. Oyunda küpleri deliğe sokmalısınız. İyi eğlenceler.