Mercedes Tır

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Mercedes Tır Oyunu Oyna

Mercedes Tır ; 18 Teker Tırı park etmek çok zor. Tırın şoförü çok para istediğinden dolayı işten çıkartan patron bu sefer tırı kendisi park etmek istiyor. Kokpite geçin ve tırı çalıştırdıktan sonra park yerine yavaş yavaş ve dikkatlice park edin.

Mercedes Tır Oyunu 1368 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 9 Araba Oyunları

Mercedes Tır Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme Yeni Tır Parketme oyununun yüklenmesinden sonra "Play" butonuna basıp,oyunun içine girince "Space(boşluk)" butonuna basınız.Tır çalışır haldeyken klavyedeki yön tuşlarıyla size ayrılmış yere doğru tırınızı sürüp,düzgünce park ediniz.Eğer herhangi bir yere dokunursanız oyun hemen bitecektir.Çok dikkatli olarak bütün bölümleri geçmeye çalışınız.İyi oyunlar...

Yakıştır Giydir Yakıştır Giydir Güzel kızlara en yakışan elbiseleri,küpeleri,ayakkabıları giydiriniz.Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Usta Tır Şoförü Usta Tır Şoförü Dünyaca bilinen tır şoförlüğü konusunda usta bir kişisiniz. Uzun yollardan sıkıldığınız için yeni bir iş olarak tırları belirlenen alana park ediyorsunuz. Tırı kullanmak için Yön tuşlarına ihtiyacınız olacaktır. Her park ettiğiniz tır için belirlenen miktarda para kazanıyorsunuz. Süre sınırına dikkat etmelisiniz park yaparken en kısa sürede parkı tamamlamalısınız.

Teen Titans Tırmanma Teen Titans Tırmanma Teen titans kahramanı bulunduğu yerden yukarıya doğru tırmanarak çıkışa ulaşmalıdır.Oyundaki kontrolü sağlamak için yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Tırmandığınız yol üzerinde bazı yerlerde ufak sığınaklar göreceksiniz. İyi şanslar..

Süper Tırnak Salonu Süper Tırnak Salonu Oyundaki kızların tırnaklarını istediğiniz şekilde süsleye biliyorsunuz.

Savaş Tırı Savaş Tırı Bu tır ile savaş malzemeleri taşımanız isteniyor. Yoldaki engellerde dikkatli olup yavaşça ilerlemeniz isteniyor. Eğer engellerde hızlı olursanız biraz zor geçebilirsiniz. Mouse ve Yön tuşları ile oynanır. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Renkli Tırnaklar Renkli Tırnaklar Birbirinden farklı süslemelerden oluşan makyaj malzemeleri ile oyundaki kızın tırnaklarını dilediğiniz renkte ve tarzda seçebiliyorsunuz. Yapmanız gereken mouse ile oyun kontrolünü sağlamak.

Mercedes Tır Mercedes Tır 18 Teker Tırı park etmek çok zor. Tırın şoförü çok para istediğinden dolayı işten çıkartan patron bu sefer tırı kendisi park etmek istiyor. Kokpite geçin ve tırı çalıştırdıktan sonra park yerine yavaş yavaş ve dikkatlice park edin.

Eyfele Tırmanış Eyfele Tırmanış Yakışıklı adam sevdiği kadına ulaşmak üzere eyfel kulasine tırmanmaya çalışır. sevginin gücü ile zor ama imkansız olmayan bu görevi de tamamlayabilir.

Buzda Tır Park Etme Buzda Tır Park Etme Yön tuşlarını kullanarak size verilen sürede tırın park bölgesine yerleşmesini sağlayın. İyi eğlenceler..