Kaza Arabaları

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Kaza Arabaları Oyunu Oyna

Kaza Arabaları ; Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde hareket halinde bulunan arabaların üstüne tıklayarak arabaların birbirlerine çarpmasını sağlayarak kaza meydana getirmeniz gerekmektedir. Oyunu mause yani farenizin yardımı ile oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan polis arabalarından uzak kalarak diğer arabaların zincirleme kaza yapmalarını sağlayarak oyunu eğlenceli bir hale getirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Kaza Arabaları Oyunu 799 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 1 Araba Oyunları

Kaza Arabaları Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Yarış Arabaları Yarış Arabaları Yarış Arabaları oyunu boyutu yüksek bir oyun olduğu için yüklemesi biraz zaman alabilir.Oyun yüklemesi tamamlandığında "Start" butonuna basınız.İlk açık olan bölüme tıklayıp oyuna başlayabilirsiniz.Oyunda aracınızı klavyenizdeki "Ok" tuşları ile kontrol edip,Space(boşluk) ile zıplayabiliyorsuz ve "Z" tuşu ile az da olsa uaçabiliyorsunuz.Oyundaki "Bonus" kelimesini tamamlayacak harfleri toplayıp, yüksek puanlar kazanınız.Yıldızlarıda toplayıp yollarda kaza yapmadan "Finish"e doğru ilerleyiniz.İyi oyunlar....

Kaza Testi Kaza Testi Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde arabaya kaza yaptırarak, arabanın ön camından adamın fırlamasını sağlayarak, adamın en fazla uzağa gitmesini sağlamanız gerekmektedir. Oyuna başlarken adamın daha uzağa gitmesini sağlamak için klavyenizin yön tuşlarını kullanırken bir yandan da space yani boşluk tuşuna basarak arabanın nitrosunu çalıştırarak adamın daha fazla uzağa gitmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde kazandığınız paralar ile arabaya hava yastığı alabilir yada yeni arabalar alabilirsiniz.

Kaza Arabaları Kaza Arabaları Oyuna başladıktan sonra oyun içerisinde hareket halinde bulunan arabaların üstüne tıklayarak arabaların birbirlerine çarpmasını sağlayarak kaza meydana getirmeniz gerekmektedir. Oyunu mause yani farenizin yardımı ile oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan polis arabalarından uzak kalarak diğer arabaların zincirleme kaza yapmalarını sağlayarak oyunu eğlenceli bir hale getirerek oyunu oynayabilirsiniz.

Bugy Arabaları Bugy Arabaları Bugy Arabaları oyununun yüklenmesi tamamlandıktan sonra "Start Game" yazan yere tıklayıp arkasından "Track 1" yazan yere tıklayıp arabanızın özelliklerine bakıp "Race" yazan butona tıklayıp oyuna başlıyorsunuz.İlk seviyede olduğunuz ve paranız olmadığı için arabanız ilk seviyede biraz yavaş olacaktır.Parkurları zamanında tamamlarsanız iyi para kazanıp arabanızla daha hızlı gidebilirsiniz.Arabanızı kontrol etmek için klavyedeki yön tuşlarını kullanınız.Oyun esnasında size gösterilenleri yapın,engelleri aşın ve arabayla takla atmamaya çalışınız.Oyun süreli olduğu için bunları hızlı bir şekilde yapmalısınız.iyi eğlenceler...