Göz Ameliyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Göz Ameliyatı Oyunu Oyna

Göz Ameliyatı ; Gözünden rahatsız olan genç kıza göz ameliyatı yaparak onu iyileştirmeniz gerekiyor. Genç kızın gözü çok ağrıyor ve gözünden ameliyat olması gerekiyor. Genç kızı ameliyat ederek gözünü iyileştirin. Göz ameliyatı yapmak hiçte kolay olmayacaktır. Ameliyatın nasıl yapıldığını iyi dinleyin ve ona göre göz ameliyatını gerçekleştirin. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Göz Ameliyatı Oyunu 2659 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 15 Ameliyat Oyunları

Göz Ameliyatı Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Tavşan Ameliyatı Tavşan Ameliyatı Tavşan Ameliyatı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Oyuncak Ameliyatı Oyuncak Ameliyatı Oyuncak Ameliyatı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı Mide Ameliyatı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Marangoz Marangoz Marangoz tezgahında bulunan tahtaları farenizi kullanarak kesmeli ve tahtalar tezgahın sonuna ulaşmadan kesmelisiniz.

Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı Kurbağa Ameliyatı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Göz Ameliyatı Göz Ameliyatı Gözünden rahatsız olan genç kıza göz ameliyatı yaparak onu iyileştirmeniz gerekiyor. Genç kızın gözü çok ağrıyor ve gözünden ameliyat olması gerekiyor. Genç kızı ameliyat ederek gözünü iyileştirin. Göz ameliyatı yapmak hiçte kolay olmayacaktır. Ameliyatın nasıl yapıldığını iyi dinleyin ve ona göre göz ameliyatını gerçekleştirin. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Diz Ameliyatı Diz Ameliyatı Diz Ameliyatı oyununu oynamak için hemen tıklayınız.

Dengeli Salyangoz Dengeli Salyangoz Dengeli salyangoz oyunu çok keyifli dakikalar geçirip size heyacan katacak ve sizi sürükleyecek bir oyun. Bu oyunda yapmanız gereken size verilen kütükleri ve diğer malzemeleri kullanarak salyangozu su yüzeyinde tutabilmek olacak. İyi eğlenceler.

Bacak Ameliyatı Bacak Ameliyatı Bacağından yaralanan adama ameliyat yaparak onu iyileştirmeniz gerekiyor. Adamın bacağı çok ağrıyor ve ameliyat yaparak onu iyileştirin. Adamın ayağını ameliyat etmek için X-ray cihazını Yön tuşları yardımı ile kontrol edebilirsiniz. Yeni oyun sizler için en iyi yeni oyunlar sunuyor. İyi oyunlar dileriz.

Akıllı Göz Akıllı Göz Akıllı Göz ile haritadaki tüm ipuçlarını toplayıp çıkış noktasına ulaşmaya çalışmalısınız. Ana gözün açılmasını sağlamalı ve bunu sağladıktan sonra onun yanına gidip yeni ve daha zorlu bölümlere geçmelisiniz. İyi eğlenceler.