Harfleri Öğreniyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Sponsorlu Bağlantılar

Harfleri Öğreniyorum Oyunu Oyna

Harfleri Öğreniyorum ; Oyun içinde gizli olan alfabe harfleri bularak hem dikkatinizi hemde becerinizi ölçün. Tuş kombinasyonu: Resimde bulunan gizlenmiş harfleri bulun ve tıklayın. Alt kısımda bulduklarınız çarpı işareti ile belirecektir.

Harfleri Öğreniyorum Oyunu 3305 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi -1 Alfabe Oyunları

Harfleri Öğreniyorum Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Sesli Kuran Harfleri Sesli Kuran Harfleri Çocuklarınıza Kuran-ı Kerim alfabesini sesli bir şekilde öğretebileceğiniz bir flash oyun. Oyunu oynarken bilgisayarınızın sesini açmayı unutmayın. Oyundaki sesin söylediği harfi bulmaya çalışmalısınız.

Kuran-ı Kerim Harfleri Kuran-ı Kerim Harfleri Kuran-ı Kerim harflerini öğrenebileceğiniz bir oyun. Aynı zamanda boyama da yapabiliyorsunuz.

Kur an-ı Kerim Harfleri Kur an-ı Kerim Harfleri Elif Be Te Se Cim Ha,,, Kur an-ı Kerim harflerini öğrenmek için çok güzel boyamalı bir oyundur... Mouse ile oynanıyor...

Harfleri Yerleştir Harfleri Yerleştir Harfleri Yerleştir oyunumuzda, harfler size dağınık olarak veriliyor. Bu harfleri tebeşirle çizilen sınırların içine hiçbir çizgiye ve birbirlerine değmeden yerleştirmeniz gerekiyor.

Harfleri Topla Harfleri Topla Aşağıdaki kelimde bulunan harfelri sırasıyla toplamanız gerekiyor. Bu beceri gerektiren oyun sizi çok eğlendirecek.

Harfleri Öğreniyorum Harfleri Öğreniyorum Oyun içinde gizli olan alfabe harfleri bularak hem dikkatinizi hemde becerinizi ölçün. Tuş kombinasyonu: Resimde bulunan gizlenmiş harfleri bulun ve tıklayın. Alt kısımda bulduklarınız çarpı işareti ile belirecektir.

Harfleri Buluyorum Harfleri Buluyorum Noel Babanın bulunduğu bir resimde harfleri bulabilecekmisiniz? Hem resim, hem de harfleri bulmak çok eğlenceli olacak. Tuş kombinasyonu: Resim içinde gizli harfleri bularak tıklayın. Tüm alfabeyi tamamlayın.