sponsorlu

Alfabe Oyunları

0/0

Alfabe Oyunları Alfabede Yolculuk Oyunu,Resimdeki Harfler Oyunu,Gizli Harfler Oyunu,Piknikteki Harfler Oyunu ve daha nice oyunlar sizi bekliyor...

Papağan Alfabesi Papağan Alfabesi Papağan Alfabesinde oyununda hayvanların resimlerinin içinde gizlenmiş şekilde alfabeler var bakalım bulabilecek misiniz.

Pony ve Harfler Pony ve Harfler Sevimli Pony ve harfler bu güzel resimlerdeler. Haydi, bütün harfleri bulmaya çalışın.

Mutfaktaki Harfler Mutfaktaki Harfler Mutfaktaki harfler her yere gizlenmiş şekilde onları gizlendikleri yerden çıkarı ve alfabenizi tamamlayın.

Kumsaldaki Harfler Kumsaldaki Harfler Kumsaldaki harfler sevimli kızların resminin içine gizlenmiş haldeler. Bütün harfleri bulmaya çalışın.

Alfabede Yolculuk Alfabede Yolculuk Alfabede yolculuk eğlenceli olacak. Bütün harfleri devrilmeden aşın ve alfabenin sonuna ulaşın. Ok tuşlarıyla motoru kullanacaksınız.

Harfleri Topla Harfleri Topla Aşağıdaki kelimde bulunan harfelri sırasıyla toplamanız gerekiyor. Bu beceri gerektiren oyun sizi çok eğlendirecek.

Gizli Harfler Gizli Harfler Gizli harfler odanın heryerine dağılmış durumda. Bu alfabe harflerini bulabilmek için büyütecinizi kullanabilirsiniz.

Piknikteki Harfler Piknikteki Harfler Piknikteki Harfler resmin içinde saklanmış haldeler. Haydi onları bulun.

Resimdeki Harfler Resimdeki Harfler Resimdeki harfler gizlenmiş haldeler. Haydi bu harfleri bulmaya çalışın.

Harfleri Yerleştir Harfleri Yerleştir Harfleri Yerleştir oyunumuzda, harfler size dağınık olarak veriliyor. Bu harfleri tebeşirle çizilen sınırların içine hiçbir çizgiye ve birbirlerine değmeden yerleştirmeniz gerekiyor.

Harfler ve Sayılar Harfler ve Sayılar Harfler ve Sayılar oyunumuzda, pencerede uçuşan harfleri ve sayıları sondan başa doğru patlatacaksınız. Arka fonda silik olarak ipucu veriliyor.

Saklı Harfler Saklı Harfler Saklı Harfler onları bulmanız için sizi bekliyorlar. Haydi ormanda saklanmış olan harflerin hepsini bulun.

Gizlenmiş Harfler Gizlenmiş Harfler Gizlenmiş Harfler oyunumuzda, çok güzel bir dans eden çingeneler resmi var. Bu güzel resmin içine gizlenmiş olan harfleri bulmanız gerekiyor.

Ormandaki Harfler Ormandaki Harfler Ormandaki Harfler köşe bucak saklanmışlar. Haydi onları yerlerinden çıkarın ve alfabeye dizin.

Harfleri Buluyorum Harfleri Buluyorum Noel Babanın bulunduğu bir resimde harfleri bulabilecekmisiniz? Hem resim, hem de harfleri bulmak çok eğlenceli olacak. Tuş kombinasyonu: Resim içinde gizli harfleri bularak tıklayın. Tüm alfabeyi tamamlayın.

Alfabe Oyunu Alfabe Oyunu Pooh size alfabeyi öğrenmenizde yardım ediyor. Önce Pooh yu tıklayın. Çıkan harfi bulun ve üzerini tıklayın. Tuş kombinasyonu: Fare ile tıklayarak oynayın.

Harfleri Öğreniyorum Harfleri Öğreniyorum Oyun içinde gizli olan alfabe harfleri bularak hem dikkatinizi hemde becerinizi ölçün. Tuş kombinasyonu: Resimde bulunan gizlenmiş harfleri bulun ve tıklayın. Alt kısımda bulduklarınız çarpı işareti ile belirecektir.

Mickey Harf Bulma Mickey Harf Bulma Mickey harf bulma oyununda birbirinden eğlenceli Disney resimleri içinde gizlenmiş harfleri bulacaksınız.

0/0